Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Песах, Ханука, Рош-Гашана. Зеленський хоче надати державний статус низці релігійних свят

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Президент Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів опрацювати питання надання державного статусу окремим релігійним святам. Зокрема, йдеться про Рамазан-Байрам, Курбан-Байрам, Песах, Рош-Гашана, Ханука, Великдень християн західного обряду та іншим.

Про це повідомляє Офіс президента.

Як зазначається в указі, така пропозиція подається з метою «забезпечення конституційних прав і свобод громадян, реалізації рівних прав і можливостей усіх вірян, ушанування історії, культури, традицій українського суспільства як багатонаціонального та багатоконфесійного».

Уряд має вивчити це питання та напрацювати пропозиції у взаємодії зі Всеукраїнською радою церков, релігійними організаціями та Українським інститутом національної пам’яті, після чого внести на розгляд Верховної Ради відповідний законопроект.

Наступного дня після оприлюднення цього указу заступник керівника Офісу Президента пояснив особливості цього законопроекту.

«Пропонується надати державний статус таким релігійним святам, як Рамазан-Байрам, Курбан-Байрам, Песах, Рош-Гашана, Ханука, Великдень християн західного обряду. Відповідно до законопроекту, роботодавцю рекомендується надавати вихідний день співробітнику, який відзначає одне з цих свят відповідно до належності до тієї чи іншої релігійної конфесії», – сказав Ігор Жовква.

За словами заступника керівника Офісу Президента, такий підхід дасть змогу забезпечити дотримання традицій святкування та продемонструє відданість України принципам рівності, толерантності та взаємоповаги. 

Наші інтереси: 

Посилення української ідентичності всупереч намаганню її розмити.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача cBіт Розумний.

А коли святкуватимемо свято створення Аріянської церкви?

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Микола Стригунов.

А з якої події вести відлік існування Аріянської церкви?

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Від 31-го року, коли після воскресіння Ісус зібрав учнів на горі в Галілеї.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Микола Стригунов.

То, яка саме ця дата? Хоча б наближено, орієнтовно, у вигляді проміжку часу.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Микола Стригунов.

Може маєш на увазі, Оновленої Аріянської церкви? Тоді таке саме питання, з якої події вважати, що Оновлена Аіянська церква існує?

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Андрій Ясун.

Все для громадян України і нічого для Українців! Така собі багатонаціональна країна без корінної нації. Де всім все дозволено, окрім українців. Мультикультура, яка не пройшла в Європі, чомусь повинна пройти в Україні. Створення хаосу на законодавчому рівні звичайно призведе до конфлікту. І ось тоді Путін прийде все це "освобождать".

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Ія Подолянка.

Хочу навести рядки з вірша Б Олійника "Поклик"" На глум держави чужаки по вірі менжують нашим духом і добром і квіт дівочий продають в повії і сонми капищ плодять над Дніпром і один стовпчик із вірша "Інвектива "І наймуть нас гуманні чужоземи водить ослів на ранній променад самі ж зведуть на нашім чорноземі Новий Багдад І перефразовуючи Л Українку хочетьсяспитати Де ви лицарі хоробрі