Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 337
  • Переглядів: 397

Психопати не вгамовуються: педагогів і чиновників залякують звільненням, якщо вони не вакцинуються

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Ласкаво просимо у нову "нормальність"! Вакцинація і тільки вакцинація! Жодної альтернативи! А якщо хтось каже, що вакцинація не рятує життя, той — печерний соціопат, який не вірить у чудеса сучасної медицини! Невже це правда? Невже я не сплю, і це – не жахливий сон?

shahrayi.jpg

Ці тварюки вже дістали!
Ці тварюки вже дістали!

МОЗ затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти коронавірусу, повідомила прес-служба відомства 7 жовтня.

Згідно з наказом, на період дії так званого карантину з метою запобігання поширенню коронавірусу, обов'язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

  • центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів;
  • установ вищої, післядипломної, професійної перед вищими, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, в тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, установ спеціалізованої освіти і наукових установ незалежно від типу і форми власності.

"Педагоги та працівники органів влади кожного дня взаємодіють з великою кількістю людей, а тому ризикують заразитися на коронавірусну хворобу. Майже всі, хто потрапляє в лікарню з COVID-19 - не вакциновані. Це рішення покликане захистити життя і здоров'я українців і їх близьких, створивши безпечне середовище в навчальних закладах і установах", – пояснив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Наказ набирає чинності через місяць з дня його опублікування.

Наші інтереси: 

Розуміти, що ми живемо у часи великої трансформації. Комусь все одно, комусь байдуже. А хто не може цього безумства терпіти, зараз гуртуються. Далі час покаже, що робити і як жити серед безумців та психопатів.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.

Чого раніше, коли "лютував" грип, вони такі заходи не проводили? Невже грип вже не такий страшний? Люди, які хворіли на ковід, казали мені, що грип протікає набагато важче. Ми ж всі колись хворіли на грип, чи не так? Але ніколи не було обов'язкової вакцинації проти грипу. Всі дуже добре розуміли, що грип є вірусною хворобою, і кожного року грип є іншим. І ось прийшов ковід, і усіх прямо чи опосередковано примушують вакцинуватися! Від вірусної хвороби! Що таке вірусна хвороба, хтось знає? Дякую за коментарі у відповідь.

Зображення користувача Ігор Каганець.

Головне, що все це незаконно. Можна сміло не виконувати і подавати в суд.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Самотий.

Вони судів не бояться, бо подавати будуть одиниці, а нагнуть всіх. Тому тут треба шукати ефективні методи протидії. Наразі ми маємо форму 13 проти коронавірусної інфекції і треба її всім не байдужим читати. Хоча а чи треба рятувати людей які є агресивними прихильниками вакцинації? Питання відкрите.

ВС

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Треба гуртуватись, для початку..
https://t.me/joinchat/rR1Sa5z6gj5lN2Ni
телеграм канал "СтопФейковаПандемія"

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Андрій Гарас.

Наказ МОЗ - розпорядження лише для працівників цього відомства. Це як наказ директора в школі, він поширюється лише на його підлеглих. Зобов'язувати громадян всієї України можуть лише законом. При цьому, такий закон не повинен суперечити в своїх положеннях Конституції.

Радіймо життю граючи!

Зображення користувача cBіт Розумний.

Думаю, що 300 спартанців проданців у Верховній раді легко організують такий закон, на жаль...

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"