Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Тримайтеся подалі від лікарні, а якщо потрібна допомога, зверніться до приватного лікаря, – адвокат

Категорія:

Лікарні, які фінансуються з федерального бюджету, економічно зацікавлені в тому, щоб тримати пацієнтів у лікарнях і давати їм шкідливі ліки навіть проти їхньої волі. Адвокат порадив триматися подалі від лікарень.

21121304.png

Todd Callender

Тод Каллендер (Todd Callender) на конференції «Звільнені за свободу», організованої Фондом «Правда для здоров'я», описав, як він рятує пацієнтів із COVID із «лікарняних таборів смерті», де, за його словами, людей тримають проти їхньої волі у відділеннях інтенсивної терапії й вони отримують неефективні або навіть шкідливі ліки.

Він сказав, що іноді пацієнтів, які потрапляють до лікарні з причини, не пов’язаної з COVID-19, але пізніше дають позитивний результат тесту на вірус, можуть відправляти в «сегрегацію COVID», а зрештою у відділення реанімації, де їх часто позбавляють харчування, дають коктейль з наркотиків, включно з ремдезивіром, який блокує роботу нирок.

За словами Каллендера, федеральне фінансування лікарень створює небезпечну структуру стимулювання, яка призводить до «жахливої ​​обставини, яку ми називаємо в’язницею реанімації», а медичні установи «економічно стимулюють» тримати пацієнтів в лікарнях.

Каллендер сказав, що його робота полягає в тому, щоб допомогти пацієнтам, які хочуть вийти з лікарні та відмовитися від шкідливого режиму лікування, але не в змозі цього зробити.

«Насправді у нас були випадки, коли люди відключали свої крапельниці та намагалися втекти, але медсестри повертали їх назад», – сказав він і додав, що як тільки вони потрапляють у реанімацію, їх дуже важко витягнути, тому що пацієнти відділень реанімації можуть залишити відділення лише в тому випадку, якщо їх переведуть на ідентичну форму допомоги.

Адвокат сказав, що найважливішими правами, за захист яких він бореться, є право на тілесну автономію та право дорослих американців за власним бажанням залишити лікарню, якщо вони того забажають.

Адвокат сказав, що навіть із юридичним втручанням йому вдається допомогти клієнтам виписатися з лікарні лише у половині випадків.

"У мене всього лише 50%-ний шанс насправді витягнути кого-небудь з лікарні", – сказав він, підкресливши, що ситуація, коли пацієнти опиняються в пастці небажаної медичної допомоги, "все це пов'язано з федеральним фінансуванням".

"Це проблема", – сказав Каллендер. – "По суті, створено лікарняні табори смерті".

Адвокат описав поточний випадок, коли він намагається допомогти клієнту, якому заборонено прийом івермектину і який не може залишити лікарню штату Іллінойс після позитивного результату тесту на COVID-19.

«Я поговорив з юрисконсультом лікарні та запитав, чи дозволять вони нам запросити власного лікаря-консультанта та надати івермектин у цьому конкретному випадку», – сказав він. Але той відповів: «Лікарняні протоколи цього не допускають».

Каллендер сказав, що протоколи в лікарнях США включають введення пацієнтам низки ліків, включаючи мідазол і ремдесивір, які, за його словами, «ефективно отруюють» пацієнтів.

"Вони їм не допомагають, але такий протокол", – сказав він. За словами Каллендера, найкраще, що можна зробити для американців, – це «триматися подалі від лікарні».

"Тримайтеся подалі від лікарні, і якщо вам потрібна допомога лікаря, зверніться до приватного лікаря", – сказав він.

"Сходіть у клініку, яка не фінансується з федерального бюджету, тому що, як тільки ви потрапляєте до цієї парадигми федерального фінансування, лікарня каже: "Наші руки пов'язані, і ми повинні слідувати протоколу", і сюди не входять сторонні лікарі. Це означає, що ти залишишся там і помреш".

Каллендер сказав, що допомога пацієнтам вибратися з лікарні – це не те, на чому закінчується його юридична робота. Він також допомагає лікарям, які хочуть прописати пацієнтам певні терапевтичні ліки, але не мають права цього робити, тому що ліки не вказані в протоколі лікування COVID.

Адвокат сказав, що останнім часом він витратив багато часу, допомагаючи лікарям, які хочуть прописувати терапевтичні препарати, такі як івермектин та гідроксихлорохін», але їм це заборонено.

Каллендер закликав зацікавлених слухачів приєднатися до боротьби, щоб пролити світло на те, що відбувається у лікарнях, та захистити себе від того, щоб стати жертвами небезпечної системи стимулів.

За словами Каллендера, багато лікарень «порушують конституційні права людей, їхні права людини, права пацієнтів. І це треба припинити».

«Доки ми не проллємо громадське світло на це, вони продовжуватимуть це робити, тому що вони фактично отримують економічну винагороду за це», – сказав він.

Джерело

Наші інтереси: 

Поширюємо правду про те, як ковід зробили інструментом збагачення і гноблення.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Так! Хтось колись жартував, що побутова корупція рятує Україну. Знаю конкретні випадки, коли купляли довідку про вакцинацію дітей, щоб їх пустили в садок або в школу.

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Як добре, що в Україні з цим дещо краще! Але, за пасивності українців, до цього рухаємось і ми...
«Байдужість - це безсилля духу. Опасайтеся байдужих. Саме з їх мовчазної згоди відбуваються найбільші злочини на землі. Бачити несправедливість та мовчати - це самому брати участь у несправедливості. Замовчування зла живить і оживляє його. І все, що зрештою потрібно для тріумфу зла, це щоб хороші люди мовчали і нічого не робили. Але покаранням за громадську пасивність є прихід до влади злодіїв».

Як сказано у Платона: «Від бездіяльності по встановленою справедливості настає несправедливість. І це справедливо».

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Так! В Україні, як не дивно, набагато краще зараз жити. Ми імітуємо, що слухаємося приписи влади щодо носіння масок, багато хто купив ковідні сертифікати, etc. А в Європі, до якої ми так прагнемо, реально страшно. Там доходить до абсурду: німецькі поліцейські ходять з лінійками та міряють так звану соціальну дистанцію!

Зображення користувача Роман Давидюк.
0
Ще не підтримано

Коли приходиться людям купувати сертифікат, я з радістю вигукнув : "ось, за що я люблю Україну!".

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Так! Хтось колись жартував, що побутова корупція рятує Україну. Знаю конкретні випадки, коли купляли довідку про вакцинацію дітей, щоб їх пустили в садок або в школу.