Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
97

Нова батьківщина: як Угорщина спонукає українців присягати на вірність

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Українські ЗМІ провели розслідування і дізналися, що у консульстві Угорщини в Береговому громадянам України видають угорські паспорти. Під час отримання паспорта громадяни України вголос присягають на вірність Угорщині.

Процедура супроводжується келихом шампанського на честь отримання другого громадянства та зобов`язанням не повідомляти про отримання документів українській владі.

"Присягаю, що вважаю Угорщину своєю батьківщиною. Буду вірним громадянином, захищатиму та служитиму Угорщині. Хай допоможе мені Бог", - тричі повторюють українці текст клятви на тлі угорського прапора.

Після гімну Угорщини власники нових паспортів дають обіцянку приховувати від державних структур України факт отримання угорського громадянства.

 

 

Журналісти попросили консульство Угорщини в місті Береговому в установленому законом порядку підтвердити або спростувати факт видачі паспортів Угорщини українським громадянам, а також факт надання відповідних рекомендацій.

За словами журналістів, письмовий запит залишився без відповіді. Секретар консульства телефоном відповіла, що не розуміє української мови.

У посольстві Угорщини в Києві, куди надіслали аналогічний запит, кореспонденту підтвердили факт отримання листа. Проте коментувати його відмовилися.

"Ми відіслали ваш запит до нашого міністерства. Якщо там захочуть, то, можливо, дадуть відповідь", - відповіла представниця консульства російською мовою. Вона пояснила, що українською не володіє.

Наші інтереси: 

Пора вже офіційному Києву відреагувати.

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Ця угорська простота і наївність просто вражає.

Витягнувши на поверхню всю цю тупість, Україна отримала додаткові козирі для врегулювання ситуації.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Читав статтю і очікував, що буде пояснення - чому люди так роблять. Ну, може їм там пакет їжі разом з паспортом вручають, чи купюру в нього вкладають. Але виходить ні - люди "безкоштовно" присягають...

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Альберт Саїн.

В Чернівецькій обл. люди якби самі вкладають в руки купюру румунам для того щоби їм присягнути.. Тобто платять чималу суму грошей для того щоби отримати румунське громадянство.
Тож думаю якби раптом з якогось дива поляки захотіли би видавати безкоштовно свої паспорти в Чернівецькій обл., то певно друге, а то можливо і перше місце в Черн. обл. по проживанню посідали саме громадяни Польщі)

Фанатизм псує знання!

Зображення користувача Володимир Федько.

Шукаючи відповідь на запитання, треба поцікавитись:

Кому належала ця територія раніше?
Скільки етнічних угорців там проживає?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Альберт Саїн.

Володимир Федько каже:
Шукаючи відповідь на запитання, треба поцікавитись:
Кому належала ця територія раніше?
Скільки етнічних угорців там проживає?

Що??
Та практично вся територія України комусь належала.
Наразі на жаль у дуже багатьох куточках України компактно поколіннями проживають неукраїнці у тому числі і все там вже у тій Ужгородській))) обл.) в по одиноких населених пунктах. До речі зокрема навіть мав колись подругу по моб. тел. мадярку з тієї обл. Але це ще не робить їх правовласниками тієї обл.

П.С.:"То навмисно написано саме Ужгородська обл.))"

Фанатизм псує знання!

Зображення користувача Явсе Світ.

Зображення користувача Ігор Каганець.

Схоже, що погіршення українсько-угорських стосунків - це спецоперація Кремля. Це найраціональніше пояснення.

Все, що робиться з власної волі, - добро!