Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 132
  • Переглядів: 144

Норвезькі добровольці збираються до Інтернаціонального легіону ТРО України

Категорія:

Десятки громадян Норвегії звернулися до посольства України в королівстві Норвегія з проханням допомогти потрапити до Інтернаціонального легіону Територіальної оборони.

Як пише норвезьке видання NRK, це підтвердив посол України В’ячеслав Яцюк. Дипломат стверджує, що до нього звернулися місцеві громадяни в перший же день після оголошення формування Легіону, повідомляє Мілітарний.

Всі вони хочуть воювати у війні, яку Росія розв’язала проти України. "Я відчуваю, що на це є велика реакція. Є багато норвежців, які хочуть поїхати в Україну, бо розуміють, про що йде мова", – сказав Яцюк

Про формування легіону заявив 27 лютого Президент України Володимир Зеленський.

"Усім іноземцям, які виявляють бажання долучитися до опору російським окупантам та захисту світової безпеки, керівництво України пропонує приїхати до нашої держави й поповнити лави Сил територіальної оборони. З іноземців формується окремий підрозділ – Інтернаціональний легіон територіальної оборони України. Це й буде ключовим свідченням вашої підтримки для нашої країни", – сказав він.

Для запису в Інтернаціональний легіон та щодо всіх деталей потрібно звертатися до аташе з питань оборони Посольства України у вашій державі (контактна інформація – на сайті Посольства).

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи