Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 3
  • Переглядів: 3

Німецькі єпископи закликали змінити церковне вчення про гомосексуалізм

Світ:

В Німеччині католицькі єпископи Франц-Йозеф Овербек і Генріх Тіммереверс опублікували книгу «Католики та квір», в якій закликали до серйозних змін у вченні церкви про сексуальну мораль. Частина духівництва, включно з найвищими ієрархами, ставить під сумнів класичне вчення Церкви про засудження одностатевих стосунків та закликає до змін, включно із вінчанням таких пар.

21121401.jpg

Franz-Josef Overbeck of Essen

У цій книзі лесбіянки, геї, бісексуальні, трансгендерні, небінарні та інші люди описують свій досвід комунікації з церквою та власні духовні пошуки. Через цю книгу автори намагаються вплинути на емоції католиків, викликати глибоку емпатію, співчуття та готовність відмовитися від наявного вчення церкви про гомосексуалізм, пише сайт "Християни для України".

Але публікація книги – це не лише збірка чуттєвих рефлексій, але й чіткий сигнал Ватикану, про що прямо говорить Франц-Йозеф Овербек, який є найвпливовішим католицьким діячем Німеччини.

Нова книга німецьких єпископів стала публічним оскарженням біблійних істин. Овербек пише, що відкидає «прихильність до сексуальної моралі, яка, наприклад, прагне практично позбавити людей, які люблять когось тієї ж статі, можливості успішних і повноцінних стосунків».

«Будь-яка спроба патологізувати гомосексуалізм як «неприродну» суперечить висновкам наукових досліджень про людину та її сексуальність. Просте повторення попередньої магістерської оцінки гомосексуалізму вже не може нікого переконати, а лише призведе до того, що люди відвернуться від церкви».

Ці слова мали б стати приводом до відлучення за єресь і антихристиянське вчення, проте в останнє десятиліття ми спостерігаємо цілу тенденцію до покрокової деконструкції біблійних істин.

Франц-Йозеф Овербек давно відомий крайніми ліберальними позиціями, зокрема, він є активним лобістом ідеї висвячення жінок, неодноразово схвально висловлювався щодо фемінізму, глобалізму та лібералізації моралі.

Радикальні заяви німецьких єпископів свідчать про давно сформоване середовище із нездоровою теологією, що підтримується самими вірянами. Світські ідеї протиприродних практик знаходять схвалення тих духівників, які б мали різко зупиняти навіть обговорення можливих поступок. Турбуючись про гуманістичний образ і популярність в колі прогресивістів, чимало церковних діячів ідуть шляхом зради біблійного християнства.

Ці спроби «одягнути» церкву в гендерну теорію рано чи пізно матимуть наслідки. Тут або Ватикан відкине єретичні пропозиції, або піде за «осучасненим» вченням, що, своєю чергою, викличе спротив у традиційних католиків та загрожуватиме єдності вірян.

Пропаганда гомоатеїзму та "гендерно правильної науки" вже не працює і сатаністи вирішили ще сильніше познущатися з церкви.

Наші інтереси: 

O temporao mores! Живемо в час суцільної руйнації усього. Але чи ця руйнація може призвести як до позитивних, так і до негативних змін.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Іудохристиянство є прихованим сатанізмом, так що все логічно. Серед іншого, іудохристиянські церкви підтримали вакцинацію. Ось, наприклад, звернення Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Іудохристиянство є прихованим сатанізмом, так що все логічно. Серед іншого, іудохристиянські церкви підтримали вакцинацію. Ось, наприклад, звернення Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава.

Все, що робиться з власної волі, – добро!