Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

«Не забороняйте людям бути здоровими»: у Вінниці протестували власники спортзалів

У Вінниці 22 березня представники фітнес-клубів та спортзалів та відвідувачі цих закладів влаштували акцію протесту проти заборони їхньої діяльності через так званий карантин. Учасники принесли плакати із гаслами про те, що заборона діяльності спортивних закладів шкодить здоров’ю нації.

21032201.jpg

Фото: «Суспільне.Вінниця»

«Ми вважаємо, що спортивні заклади – це не ті установи, які треба серед перших закривати через пандемію. Сюди ходять люди, які свідомо ставляться до свого здоров’я і спроможні, як і власники, подбати про свою безпеку і безпеку оточуючих. Натомість в місті працюють магазини, в тому числі які торгують тютюном і алкоголем. Чомусь міська влада вважає їх масове відвідування безпечнішим, ніж заняття спортом», – сказала учасниця акції, повідомляє кореспондент Укрінформ.

Фото: «Суспільне.Вінниця»

З учасниками зібрання зустрівся начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної й оборонної роботи та режиму секретності Вінницької міської ради Олег Парфілов. Він пообіцяв, що вимоги протестувальників розглянуть на найближчому засіданні міської комісії з ТЕБ та НС.

Вінницька область віднесена до помаранчевої зони епідемічної небезпеки. У Вінниці з 13 березня діють окремі карантинні обмеження червоної зони, зокрема, заборонена діяльність розважальних закладів, а також закладів культури та спорту.

Нагадаємо, У Києві з 20 березня посилили так званий карантин, що триватиме до 9 квітня, а 19 березня у Львові ввели так званий посилений карантин, що триватиме до 28 березня

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що епопея з коронавірусом може тривати вічно, а нам випало на долю жити у часи цієї афери. Берегти нерви й своє психічне здоров'я (особливо, коли усвідомлюєш, що брехня опанувала світ).

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Людина – втілена божественно-духовна сутність

Чи треба любити ворогів, або 5 проявів сили, що відрізняють людину від людиноподібної тварини – Нагірна проповідь

Стратегія палінгенезії полягає не в тому, щоб поборювати старий світ, а в тому, щоб використовувати його як ресурс для власного розвитку. Чеснота милосердя дозволяє вчитися у ворогів і...

Останні записи