Березовий сік також є прекрасним засобом для поліпшення стану шкіри та боротьби з целюлітом. Він робить шкіру більш гладкою, підтягує її, виводить з організму зайву рідину, пише Сьогодні.
Корисний березовий сік при будь-яких запальних і інфекційних процесах: застуді, ангіні та інших захворюваннях органів дихання.Також сік добре підтримає наші нирки, печінку, шлунок, серце, зменшуючи в тканинах запальні процеси.
Коли ж з'являється березовий сік?
Все залежить від погоди та приходу весни. Збір соку зазвичай відбувається з кінця березня і до початку травня.
У 2021 році в Україні весна не рання і тепла, як в минулих роках, тому зараз саме час для збору березового соку.
І поки бруньки ще не набрякли, саме час збирати березовий сік. Коли почнуть щосили набухати бруньки на деревах, буде вже пізно. Отже, зараз – саме час відправлятися за березовим соком.
А ось про закінчення збору соку "розкажуть" набряклі бруньки та перші листочки, які з'являються на березі – в цей час сік втрачає свої цінні властивості.
Можна вибратися до лісу, знайти тонку берізку з окружністю не більше 30 см. Вибирайте дерева, які ростуть на сонячних галявинах, а не в тіні. Зробіть в стовбурі укол шилом: в місці проколу виступить крапля соку, значить, дерево підходить.
Вдома березовий сік краще зберігати в холодильнику – в скляній тарі або спеціальних зіп-пакетах (з застібками).
Щоб березовий сік приніс максимум користі, приймайте його через 30 хвилин після їжі. Не потрібно пити сік на тщесердце, оскільки в ньому є кислоти і дубильні речовини, що можуть викликати подразнення слизової оболонки. Також не додавайте в березовий сік лимон, м'яту та інші компоненти – інакше ви отримаєте просто напій для втамування спраги, а не цілющий еліксир. На день рекомендується випивати не більше 2-х склянок (500 мл) березового соку.
Знати, які дари дає нам природа.
стою на захисті дерев, поряд з Творцем Усесвіту, проти зазіхань дикунів
Коментарі
стою на захисті дерев, поряд з Творцем Усесвіту, проти зазіхань дикунів