Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 173
  • Переглядів: 187

Наші податки йдуть на придбання безглуздих вакцин, а потім на їх утилізацію

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

За недешеву утилізацію небезпечних біо-відходів (вакцин), як і за їх закупку, транспортування, зберігання, піар та рекламу, платитимуть прості українці. Корупція – обов'язковим компонент вакцинного бізнесу. 

Про це написав Захар Мілютін на своєму Телеграм каналі. Він звернув увагу на допис Андрія Волянського про те, куди ідуть наші податки. 

«Остання закупівля індійської АДП-м для дітей від 7 років і дорослих проводилась за бюджет 2017 року наприкінці 2018. Було закуплено 4,1 мільйона доз у 10-дозових флаконах, доза коштувала 3,3 гривні. Українці не побігли в поліклініки щепитися, тому влітку 2019 року Уляна Супрун розпочала інформаційну кампанію. Спочатку на камеру зробили щеплення лідери громадської думки: сама Супрун, Курпіта, Жадан, Кличко.

Суспільство не помітило цієї самовідданості, тому в жовтні Уляна Супрун "придумала" дифтерію. У жовтні було зафіксовано 2 випадки, в листопаді – 17, правда, токсигенний штам (токсигенність – обов'язковий критерій здатності бактерії викликати захворювання) жодного разу виділений не був. Уляна пішла, агітувати перестали.

Протягом 2020 і 3 місяців 2021 року жодного випадку дифтерії зафіксовано не було. Придатність вакцини закінчується через два тижні – 31 травня 2021 року. Скільки вакцини зависло – сказати складно, МОЗУ не викладає ці дані у відкритий доступ. Я припускаю – від мільйона до півтора мільйона доз».

 

Наші інтереси: 

Відстоювати свої права. Вивести чиновників від медицини та МОЗ на чисту воду, ліквідувати корупційні схеми.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...