Зображення користувача Володимир Федько.
Володимир Федько
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Націоналізм і релігія: метафізика дати події

9 березня ми записали другий фільм серії «Азбука націоналізму». Але дата запису не випадкова! Вона метафізично пов’язана і з націоналізмом і з релігією!

9 березня, на Масляний тиждень (у 2019 року святкуєься з 4 по 10 березня) ми записали другий фільм серії «Азбука націоналізму». І дата запису не випадкова. Вона метафізично пов’язана і з націоналізмом і з релігією!

9 березня – 205-а річниця з дня народження, а 10 березня – 158-а річниця з дня смерті Тараса Шевченка. В ці дні зазвичай згадують великого українського поета та його творчість. 

10 березняПрощена неділя. А відразу після Прощеної неділі, якою завершується Масляний тиждень, починається Великий піст. У 2019 році Великий піст починається 11 березня і закінчується 27 квітня.

***

Вчора, у Прощену неділю, я відвідав службу Божу у Свято-Володимирському соборі столиці, яку служив  Його Святість Почесний патріарх Філарет.Наші інтереси: 

Відновити справжні націоналізм і релігію!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи