Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

На півдні України проходять тренування танкових і десантно-штурмових підрозділів Збройних Сил України

У танкових і десантно-штурмових підрозділах, які підпорядковані командуванню Об’єднаних сил Збройних сил України та несуть бойову службу на південному напрямку, тривають практичні заняття з бойової підготовки.

Про це повідомляє Командування об'єднаних сил ЗС України.

"Танкісти відпрацьовують водіння по пересіченій місцевості, розгортання у бойовий порядок, вихід на визначені рубежі, а також дії під час оборони та контрнаступу", зазначив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.​

Десантники виконують завдання з вогневої підготовки: стрільби зі стрілецької зброї, великокаліберних кулеметів, метання ручних гранат тощо. Крім того, військовослужбовці відпрацьовують питання тактичної, інженерної та медичної підготовки.

Наєв також зауважив, що заняття проходять в умовах максимально наближених до бойових.

Особовий склад демонструє високі професійні якості та майстерність щодо знищення танків, кулеметних обслуг і піхоти противника, що свідчить про результативність проведених занять та тренувань, підрозділи готові до дій за призначенням, - наголосив командувач.

 

Наші інтереси: 

Зміцнення Української Армії. Військові навчання проводяться на півдні України як раз тоді, коли РФ проводить свої військові навчання Кавказ-2020 в Криму.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи