Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

На мосту Патона В Києві утворили живий ланцюг з нагоди 100-річчя Соборності

Сьогодні, 22 січня 2019 року українці відзначають сторіччя Дня Соборності України – об'єднання ЗУНР та УНР. Кияни символічно об'єднали береги Дніпра на мосту Патона, взявшись за руки.


 

19012201.jpg

Фото: "Вечірній Київ" від 22 січня 2019 р.

Сотні людей, огорнуті прапорами України, прийшли на зустріч один одному з правого та лівого берегів Дніпра, що символізує об'єднання Західноукраїнської та Української народної республік.

Учасники акції також одягнули форму, яку носили українські солдати у ті часи й співали Гімн України, повідомив 24 канал.

Нагадаємо, що День Соборності України офіційно відзначається з 1999 року. 

1919 року 22 січня на Софіївській Площі в Києві було проголошено Акт Соборності українських земель.

22 січня 1990 року сотні тисяч українців узялися за руки, утворивши “живий ланцюг” від Києва до Львова, на згадку про проголошення Акту Соборності.

Читати далі

Наші інтереси: 

Століттями розірваний український народ визволився з неволі – Лівобережна Україна вийшла з Російської, а Правобережна – з Австоро-Угорської імперій – і возз’єднався на своїй землі в єдиній Українській державі.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи