Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Міжнародний банк реконструкції та розвитку дає Україні 2,5 млрд гривень на проведення вакцинації

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Про це на брифінгу сказала заступник міністра охорони здоров’я Світлана Шаталова. Бюджет закупівлі вакцини від COVID-19 становитиме близько 840 млн гривень.


 

«Українська система охорони здоров'я отримає додатково 2,5 млрд гривень допомоги від Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Вчора Кабмін погодив запропоновану МОЗ угоду про позику в рамках проєкту «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні». Цей документ передбачає кошти для закупівлі вакцини від COVID-19 на суму близько 840 млн гривень, додатково угодою передбачено її логістику, закупівлю обладнання для зберігання, забезпечення холодових ланцюгів, проведення тренінгів з утилізації відходів», – цитує Шаталову Укрінформ.

Окрім цього, за її словами, передбачається закупівля додаткового обладнання для забезпечення холодового ланцюга зберігання вакцини, яке замінить холодильники в пунктах щеплення, та обладнання для секвенування штамів вірусу. Близько 900 млн гривень отримає загальний фонд державного бюджету.

Нагадаємо, Кабінет міністрів перерозподілив бюджет Програми медичних гарантій на 2021 рік, виділивши на закупівлю вакцини для проведення імунопрофілактики від COVID-19 6,5 млрд гривень.

Більше половини опитаних українців не мають намір робити щеплення від коронавірусу.

Наші інтереси: 

Шкода, але ковідовакцинацію невпинно просувають. Розуміти, для чого це робиться.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи