Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 127
  • Переглядів: 133

Міноборони Великої Британії заявило, що Росія втретє з 2014 року змінила підхід до війни в Україні

Категорія:

Росія більше не планує захоплювати нові території, але хоче виснажити Українську армію. Російське керівництво, ймовірно, проводить довгострокову операцію, вважаючи, що переваги Росії в населенні та ресурсах зрештою виснажать Україну.

Про це пише міністерство оборони Великої Британії.

"З 2014 року стратегічна мета Росії в Україні, ймовірно, була незмінною – контролювати свого сусіда. Протягом 2014-2021 років вона домагалася цієї мети шляхом підривної діяльності, розпалювання неоголошеної війни на Донбасі та анексії Криму. 24 лютого 2022 року Росія спробувала новий підхід і почала повномасштабне вторгнення, намагаючись захопити всю країну та скинути її уряд. До квітня 2022 року Росія зрозуміла, що це не вдалося, і зосередилася на розширенні та формалізації свого панування над Донбасом і півднем", – йдеться в повідомленні.

Британські військові кажуть: прогрес виявився повільним і «надзвичайно дорого» коштував Росії.

"Останніми тижнями Росія, ймовірно, знову змінила свій підхід. Тепер її кампанія, швидше за все, спрямована на виснаження Української армії, а не на захоплення значних нових територій. Російське керівництво, ймовірно, проводить довгострокову операцію, вважаючи, що переваги Росії в населенні та ресурсах зрештою виснажать Україну", – повідомляє Британське міноборони.

Наші інтереси: 

Бути готовими до тривалої війни. А поки вона триває, проводити необхідні зміни всередині України. Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи