Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Майбутнє України залежить від внутрішньої битви з корупцією, – Рекс Тіллерсон

Спецтема:

Крім розв'язання конфлікту на Донбасі та звільнення окупованого Криму, Україна має виграти ще одну битву – внутрішню, втіливши критично важливі реформи та подолавши корупцію. З такою заявою виступив у вівторок в Вашингтоні державний секретар США Рекс Тіллерсон.

"Ми висловлюємо відданість успішній, незалежній і цілісній Україні. Однак майбутнє України також залежить від результату внутрішньої битви – імплементації широкого кола реформ в економічному, судовому, соціальному секторі та сфері безпеки", - підкреслив глава Державного департаменту США.

Він наголосив, що Сполучені Штати підтримують Україну в розбудові дієздатних, благонадійних інституцій, "які знизять та зрештою ліквідують корупцію, зміцнять її судову систему та принесуть економічне процвітання для її громадян".

Глава зовнішньополітичного відомства у вівторок виступив у впливовому аналітичному Центрі Вудро Вілсона в американській столиці на тему: "США та Європа: зміцнення західних альянсів".

Наші інтереси: 

Боротьба з корупцією - спільна справа.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи