Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Львів відмовиться від маршруток. Планується повний перехід на електротранспорт й автобуси

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Львівська міська рада 22 березня підтримала петицію про повну відмову від маршруток. Їх замінять тролейбусами, електроавтобусами і автобусами, які курсуватимуть за чітко встановленим графіком. У таких транспортних засобах буде більше місць для пасажирів.

Повністю відмовитися від маршруток у місті планують впродовж 5 років. Скільки це коштуватиме та як вплине на дорожній рух, поки що не повідомляють.

Але оптимізм депутатів і львів’ян не поділяють виконавці послуг: ані міська влада, ані перевізники. Останні, наприклад, кажуть, що втілити це буде складно, пише Щоденний Львів.

Якщо пустити лише великі автобуси, то Львів "матиме ті самі проблеми, які мав 20 років тому. Центральна частина розвалиться остаточно", - критикує голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка. За його оцінкою, мають бути автобуси різної місткості і різного режиму роботи: автобуси, які працюють в загальному режимі, тобто з похвилинним графіком на кожній зупинці; автобуси в режимі "маршрутного таксі" і в режимі "експресу". 

 

Наші інтереси: 

Прекрасно налагоджена система муніципального транспорту – це перше, що мене вразило, коли перебувала у Кракові (Польща). Містом ходять трамваї та автобуси. На кожній зупинці висять таблички з графіком руху. Якісь ходять частіше, якісь рідше (зазвичай, три-чотири рази на годину). Так само ходить міський транспорт і в Берліні. Отже Львів нічого не вигадує. Побажаємо місту успіху у цій справі!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи