Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 55
  • Переглядів: 58

Лобістів із Росії більше не пустять до будівлі Європарламенту

Категорія:

Президентка Європарламенту Роберта Метсола звинуватила представників компаній з РФ у поширенні пропаганди, а також у хибних і токсичних розповідях щодо військового вторгнення РФ в Україну.

22060301.jpg

Європейський парламент. Фото: Shutterstock

Представникам російських компаній наразі заборонено відвідувати приміщення Європейського парламенту. Таке рішення ухвалено з метою не допустити поширення пропаганди та наративів Кремля щодо вторгнення Росії в Україну. Про це написала президентка Європарламенту Роберта Метсола у Twitter.

25 травня радник голови офісу Президента України Михайло Подоляк заявив, що в ЄС пропонували Україні відмовитись від частини своїх територій в обмін на припинення вогню. Європейські партнери хочуть відновити бізнес-відносини з Росією, а Україні нав'язати нові "Мінські угоди". Він також додав, що в Європі активізувалися проросійські лобісти.

Раніше Подоляк казав, що Росія остаточно набридла всьому світу, погрози Москви більше нікого не цікавлять.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи