Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Китайські компанії просять повернути їх на Нью-Йоркську біржу і розраховують на зміну політичного курсу США

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Три телекомунікаційні компанії Китаю – China Telecom, China Mobile і China Unicom – звернулися до керівництва Нью-Йоркської фондової біржі (NYSE) з проханням відновити торгівлю їхніми цінними паперами. Відповідну заяву кожна з компаній подала 21 січня, наступного дня після інавгурації Джо Байдена.

21012201.jpg

Фото Shutterstock

Про це повідомляє видання The Wall Street Journal, на яке посилається Коммерсант.

Заяви подані одразу після інавгурації Джо Байдена, очевидно, компанії розраховують на зміну політичного курсу влади країни.

Нагадаємо, в грудні минулого року, Білий дім заборонив купувати цінні папери низки китайських компаній.

Адміністрація Дональда Трампа прийняла законопроект, який забороняє іноземним компаніям торгуватися на американських біржах, якщо вони не будуть виконувати вимоги по зовнішньому аудиту, що виконуються американськими компаніями. 

Закон зобов'язує емітентів представляти вичерпні докази того, що вони не належать іноземному уряду і не контролюються ним або підконтрольними йому організаціями.

11 січня торгівля цінними паперами China Telecom, China Mobile і China Unicom була припинена. 

Нагадаємо, що Білий дім неодноразово звинувачував Китай у веденні політики "економічної агресії", яка загрожує Сполученим Штатам та усьому світу, і ще у 2017 році заявив, що США не визнають Китай ринковою економікою.

Наші інтереси: 

Розуміти, що політика США кардинально зміниться, а Китай почне домінувати у світі (чого не допустив Дональд Трамп, бувши президентом США).

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Слушно розраховують...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!