Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
210

Кандидата у генпрокурори України погодили з Джоном Болтоном

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

На думку радника президента США Трампа, у Рябошапки повинні скластися блискучі відносини з американським генпрокурором. 28 серпня президент України Володимир Зеленський обговорив із Болтоном поглиблення двосторонньої співпраці у сферах оборони та безпеки, зокрема, енергетичної безпеки, а також заявив, що Київ вітав би приєднання США до "нормандського формату".

bolton.jpg

Джон Болтон. Фото: REUTERS / PETER NICHOLLS

Радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон 28 серпня повідомив, що з ним погодили кандидатуру Руслана Рябошапки на посаду Генерального прокурора України, пише Тиждень.ua.

"Я мав зустріч з Русланом Рябошапкою якого назвали на позицію генерального прокурора. Я сподіваюся, що коли його затвердять, у нього складуться блискучі відносини з нашим генпрокурором", - заявив він.

28 серпня президент України Володимир Зеленський обговорив із Болтоном поглиблення двосторонньої співпраці у сферах оборони та безпеки, зокрема, енергетичної безпеки, а також заявив, що Київ вітав би приєднання США до "нормандського формату".

Нагадаємо, радник президента США з національної безпеки Джон Болтон прибув до Києва 27 серпня. Під час свого візиту Болтон підтвердив, що намагатиметься переконати українську владу у небезпеці співпраці з китайцями, однак відмовився коментувати питання, пов’язані із продажем заводу "Мотор-Січ". 

Наші інтереси: 

Важливий візит. Американці беруть Україну під своє управління, чим зменшують ризики помилок і фейлів "нової команди".

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Американський форсаж працює. Особливо сподобалась фраза Болтона: "Я сподіваюся, що коли його затвердять, у нього складуться блискучі відносини з нашим генпрокурором." Взаємодія правозахисних систем України і США - саме те, що нам треба.

Ми про це писали ще у 2014 році - в контексті закону RICO.

До речі, Департамент кримінальних розслідувань Служби внутрішніх доходів США готовий надати Державній фіскальній службі інформацію про українських чиновників, пов'язаних із контрабандою - джерело.

Все, що робиться з власної волі, - добро!