Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 114
  • Переглядів: 124

Ізраїль вимагає від громадян отримати бустерну дозу ковідовакцини (доповнено)

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Тепер вхід до закритих приміщень буде дозволений тільки тим, хто отримав третю, бустерну, дозу вакцини або нещодавно перехворів на COVID-19. Нові критерії дії "зеленої перепустки" означають, що майже 2 мільйони людей втратять свій "паспорт вакцинації" найближчими днями. Такі правила урядовці Ізраїлю встановили у неділю, 3 жовтня.

21100404.jpg

Центр вакцинації в Єрусалімі. October 3, 2021. Фото: Yonatan Sindel/Flash90

Цей крок розглядається як спосіб до заохочення повторної вакцинації серед тих, хто ще не отримав третю дозу. 

Як повідомляє The Times of Israel, застосування нових "зелених пропусків" (Green Pass) розпочнеться у четвер. Попередні "зелені перепустки" були автоматично скасовані. В неділю через величезний попит розвалилася онлайн-система міністерства охорони здоров'я Ізраїля, багатьом не вдалося отримати нові пропуски.

Особи, які не були вакциновані (третьою дозою – уточнення ред.) або не одужали від COVID-19 можуть отримати тимчасовий Green Pass з негативним тестом на вірус (дійсний протягом 72 годин). Такий тест необхідно оплачувати самим.

Міністри вирішили, що школярам, які відвідують музеї в організованих поїздках, не потрібні пропуски. Муніципальні бібліотеки також будуть звільнені від вимагання Green Pass, щоб до них зайшли.

За даними Міністерства охорони здоров'я Ізраїля, понад 6 мільйонів ізраїльтян отримали щонайменше одну дозу вакцини від COVID, 5,6 мільйона – дві дози, а понад 3,5 мільйонам зробили третю (бустерну) дозу.

За даними міністерства, ще близько 800 000 ізраїльтян не вакцинувалися жодною дозою.

Починаючи з четверга, Green Pass буде діяти протягом шести місяців після останньої вакцинації.

Цьому хлопчикові з Єрусалима 16 років. Він розповідає, що після другої вакцинації, яку він зробив півроку тому, у нього болить все тіло та опухають ноги. Але, попри це його змушують вакцинуватися третьою дозою. Чому? - волає хлопець до громадськості.

 

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що ковідовакцинація – це пастка. Будуть вимагати вакцинуватися кожні півроку, а то не дадуть зелений пропуск. Розуміти, що дозволивши уряду колоти вакциною усіх поголовно задля отримання так званих зелених пропусків, ізраїльтяни загнали себе у пастку. Вчитися на помилках ізраїльтян.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача cBіт Розумний.

Цікаво, хто ж ці 800 000 ізраїльтян, які не вакцинувалися жодною дозою...

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Володимир Самотий.

Хасиди, їм це релігія забороняє

ВС

Зображення користувача Микола Стригунов.

Цитата:
Розуміти, що ковідовакцинація – це пастка. Будуть вимагати вакцинуватися кожні півроку, а то не дадуть зелений пропуск. Розуміти, що дозволивши уряду колоти вакциною усіх поголовно задля отримання так званих зелених пропусків, ізраїльтяни загнали себе у пастку. Вчитися на помилках ізраїльтян.

- У вакцинації від ковіду є інші, значно більш серйозні наслідки. Через півроку після останньої вакцинації дуже послаблюється імунна система. Чим у людини здоров'я слабше - тим більше послаблюється імунна система. І, за пів року після двох вакцинацій третя доза дуже потрібна для людини зі слабким здоров'ям, бо інакше така людина просто вмре. Вмре від будь-якої інфекції.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Костянтин Струк.

А якщо людина щепилася двома дозами й перехворіла? Чи матиме така людина права на рівні з усіма? Бо деякі "знавці" з ФБ сказали мені, що перехворіти після двох доз - це звичне явище, після якого з'являється стійкий імунітет.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Володимир Самотий.

Перехворів без вакцинації в березні цього року, маю стійкий імунітет, антитіла понад 10.

ВС

Зображення користувача Костянтин Струк.

Бажаю здоров'я!

Поки дихаю - сподіваюсь!