Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 213
  • Переглядів: 224

Італійські села готові платити, аби до них переїхали жити і працювати

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Невеликі села в регіоні Калабрія, що в Італії, готові платити $33 тисяч тим, хто до них приїде жити та працювати, а також тим, хто почне тут власний бізнес. Але, щоб отримати кошти, нові мешканці мають бути не старше 40 років.

21071503.jpg

Фото: Comune Laurenzana

Проект називається "активний дохід від проживання", до нього включені села, в яких проживають до 2000 осіб. Обрати можна будь-яке – хоч у горах, хоч на березі моря, пише CNN.

На проект уже виділили понад 700 000 євро – найближчим часом почнуть приймати онлайн-заявки учасників. Для участі в проекті охочий переїхати й отримати $33 000 (28 000 євро) повинен отримати посвідку на проживання в Італії, бути готовим до переїзду протягом 90 днів із моменту подачі заявки й відкрити свій бізнес з нуля або прийняти пропозицію про роботу, яка потрібна селу.

Для виплати 28 000 євро є два варіанти: частинами щомісяця (800-1000 євро протягом двох-трьох років) або одноразово (на відкриття комерційного підприємства – готелю, ресторану, бару, сільського фермерського господарства або магазину).

Зараз доступні села Аєта (Aieta), Цівіта (Civita), Альбідона (Albidona), Сан Донато ді Нінея (San Donato di Ninea), Каччурі (Caccuri), Санта Северина (Santa Severina), Сант'Агата дель Б'янко (Sant`Agata del Bianco), Cамо (Samo), Бова (Bova).

Член регіональної ради Джанлука Галло сказав, що зараз відпрацьовуються технічні деталі проекту, такі як сума і тривалість виплат. Також розглядається можливість включення до нього сіл із населенням до 3000 осіб, адже села вже проявили інтерес до проєкту.

За його словами, мета – підняти місцеву економіку і вдихнути нове життя в невеликі спільноти.

"Ми хочемо, щоб це був експеримент соціальної інтеграції. Залучайте людей до життя в цьому регіоні, насолоджуйтеся обстановкою, доводьте до ладу невикористовувані місця, такі як конференц-зали та монастирі", – додав Галло.

 

Наші інтереси: 

А ви б переїхали до села, якби в Україні був подібний проект? Чи взялися б ви підняти місцеву економіку і вдихнути нове життя в якесь українське село? Розуміти, що потрібно формувати невеликі спільноти й будувати нове життя без паразитів та задля власних інтересів.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Оце є добрий та дієвий спосіб вирішити демографічну проблему! Нам би щось подібне!

Якщо прагнеш чуда - створюй його!