Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 119
  • Переглядів: 128

Ілон Маск анонсував людиноподібного робота і сказав, що він буде дружелюбним

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Компанія Тесла запустить прототип Tesla Bot у 2022 році. Tesla Bot буде досить повільним і слабким – страховка на випадок робобунта, про що часто пишуть фантасти у своїх книгах. Tesla Bot отримає передову систему штучного інтелекту, яка буде такою ж складною, як і автопілот для електромобілів компанії.

Призначення Tesla Bot – виконання різних рутинних, а іноді і пов’язаних з певним ризиком завдань, при цьому робот буде переміщатися по нашому світу без необхідності отримувати покрокові інструкції.

Висота робота складе 172 см, маса – трохи більше ніж 55 кілограмів. Корпус буде виготовлений з легких матеріалів, а на обличчі – екран для зображення корисної інформації.

Робот зможе переміщатися зі швидкістю 8 кілометрів на годину і буде здатний переносити вантажі масою до 20 кг.

 

 

 

 

 

 

 

 

Наші інтереси: 

Стежимо за новинками робототехніки.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Цікаво, яка з нього буде користь, якщо за своїми інтектуальними здібностями від - імбецил? В тему ще слід додати оцю статтю: "Штучного інтелекту нема, шахраї дурять людей електронними таблицями" https://www.ar25.org/article/shtuchnogo-intelektu-nema-shahrayi-duryat-lyudey-elektronnymy-tablycyamy.html

Якщо прагнеш чуда - створюй його!