Зображення користувача Лідія Буцька.
Лідія Буцька
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Ідея, місія, мрія Великої України

За 25 років існування Незалежної України наші державні лідери не визначили ані Ідею, ані Мету нашої Держави! Але інформація про нашу сакральну Місію приходить. Пропоную 10 заповідей, які мені відкрилися під час Революції Гідності

Ідея України - Єдність Духу, Сили, Краси, Любові - Здорова Україна

Місія України - Здоров’я Планети - єднання націй навколо Любові до людей і Землі, духовність первинна, через створення краси і допомоги всім людям.

Національна мрія - Здорове життя - життя в добробуті, дружбі і єднанні, без конкуренції та грошей.

ЗАПОВІДІ УКРАЇНЦЯ

ПЕРША ЗАПОВІДЬ - люби й поважай СЕБЕ, будь Українцем, пишайся своїм походженням, мовою, країною, Родом, батьками і дітьми!

Твори Любов і Добро. Ти є Бог!

ДРУГА ЗАПОВІДЬ - люби й поважай Україну, її культуру, мову , побут, визнавай себе українцем скрізь, незалежно від країни, умов проживання та уподобань оточуючих!

ТРЕТЯ ЗАПОВІДЬ - люби та поважай людей, май гідність, честь - будь певен, що все що відбувається в країні - є твоєю справою і ти за це несеш повну відповідальність!

ЧЕТВЕРТА ЗАПОВІДЬ - будь вільним від грошей, посад, амбіцій, заздрощів - тому зберігай спокій, будь чесним завжди, свідомим - все зло, що зробив ти таємно буде зроблено іншими по відношенню до тебе.

П'ЯТА ЗАПОВІДЬ - допомагай іншим стати чесними та свідомими, допомагай іншим стати багатими, допомагай всім Українцям світу відчути гордість за себе, тебе і нашу Україну. Створюй Радість для себе та інших!

ШОСТА ЗАПОВІДЬ - люби свою землю - очищай її, дбай про чистоту води, прибирай сміття за собою та іншими - тому що краса твоєї Землі - це здоров’я твоє, твоїх дітей та онуків. Твоя Земля - священна!

СЬОМА ЗАПОВІДЬ – поважай всіх людей Землі, їхні звичаї, культуру, мови, погляди, будь свідомим, добрим, активним.

ВОСЬМА ЗАПОВІДЬ - вчись завжди, скрізь новому, розумійся на знаннях, ремеслах, турбуйся про оточуючих, допомагай усім людям, дбай про безпеку країни, землі, планети, людей, що її населяють.

ДЕВ’ЯТА ЗАПОВІДЬ - будь пильним, завжди шукай свої слабкі місця, через які ворог може тебе підкорити або сплюндрувати твої цінності , перетворюй свої слабкості на силу, волю і любов.

ДЕСЯТА ЗАПОВІДЬ – Люби і поважай Життя своє і інших людей, дбай про Здоров’я. Твори Життя, світ і Себе в цьому Світі. Твори Любов, Добро і Радість. Ти є Бог!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

В цілому добре. Тільки національна мрія має бути здорове життя з грошима :))))

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Коментарі

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

В цілому добре. Тільки національна мрія має бути здорове життя з грошима :))))

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Аватар Арій.
0
Ще не підтримано

Краще, здорове і щасливе життя з багатством.

<b>За добро заплатимо добром,</b>
<b>а за зло — по-справедливості.</b>

Зображення користувача Ія Подолянка.
0
Ще не підтримано

Заповіді прекрасні Дарую 10 галів

Зображення користувача Володимир Майборода.
0
Ще не підтримано

Дякую!
Все це заповіді Любові ))

Ісус Хрестос каже:
" - Нову заповідь даю вам, щоб ви любили один одного. Як Я любив вас, так любіть і ви один одного! По тому всі знатимуть, що ви Мої учні, коли матимете любов один до одного."

(Добра Новина Ісуса Хреста Сина Божого)

Хто шукає - той знаходить, бо: 1. Завжди стається те, чого ми хочемо. 2. Ми ніколи не знаємо шляхів реалізації наших задумів.

Зображення користувача Творимир Здобудьволя.
0
Ще не підтримано

Чудова світлина, гарні гасла, от тільки без конкуренції буде зле. Адже вона є стимулом прогресу. Може краще без корупції?

Немає релігії понад істину