Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Путін не змінив планів і цілей щодо України

Категорія:

Столтенберг зазначив, що було б небезпечно недооцінювати РФ, оскільки Путін показав, що готовий зазнавати втрат і страждань. 1 січня Столтенберг попередив, що російські окупанти готуються до довгої війни проти України та можливої спроби нового наступу.

stoltenberg.jpg

Єнс Столтенберг

"Вони продемонстрували велику готовність зазнавати втрат і страждань", – сказав генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг 5 січня на бізнес-конференції в Норвегії, пише Reuters.

"У нас немає жодних ознак того, що президент Путін змінив свої плани та цілі в Україні. Тому небезпечно недооцінювати Росію".

Раніше Столтенберг говорив, що країна-агресор РФ сподівається заморозити війну проти України, щоб перегрупуватися та спробувати розпочати новий наступ.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявляв, що в лютому РФ може піти в новий наступ. За його словами, наступ може статися не на Донбасі, а в напрямку Києва з боку Білорусі, також він не виключає атаки на південному напрямку.

Екс-командир полку Азов Максим Жорін сказав, що на Бахмут "Вагнеру" віддали все: артилерію, авіацію, безлімітний БК.

Переламним моментом у російсько-українській війні 2022 року є захист Києва. Ворог зрозумів, що ніякого "бліцкригу" не буде.

 

 

Наші інтереси: 

Готуємося до продовження війни.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи