Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Генерала Марченка випустили з СІЗО. Порошенко вніс за нього майже 19 млн. гривень

Кошти для звільнення з СІЗО начальника Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення ЗСУ збирали в рамках триденного марафону.

 

За словами Порошенка, генерал Марченко відмовлявся виходити під заставу, доки його підлеглі перебували у СІЗО, повідомляє НВ, посилаючись на партію "Європейська солідарність".

«Позиція справжнього офіцера і генерала. І ми прийняли це рішення, коли ми добилися в суді звільнення наших бойових побратимів», — наголосив Порошенко.

Порошенко очікує, що невинуватість генерала Марченка буде доведено, після чого кошти на заставу витратять на підтримку армії.

«За три дні понад три тисячі активістів зібрали більше мільйона гривень, решту необхідної суми внесла родина Порошенків», — йдеться в заяві.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань повідомило про підозру п’яти топ-чиновникам Міноборони.

За даними ДБР, вони причетні до закупівель 20 тисяч бронежилетів вартістю 176 млн. грн, сім тисяч з яких виявилися «бракованими».

В межах цієї справи був заарештований начальник Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення ЗСУ Дмитро Марченко.

Апеляційний суд зменшив для нього розмір застави з 76 млн. грн. до 20 млн. грн.

Наші інтереси: 

Розуміти, що нова влада в політичному плані зовсім безпорадна, а затримання і суди, які проходять над військовими і волонтерами остаточно дискредитує владу.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи