Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 116
  • Переглядів: 122

Франція хоче перемоги України та повернення Криму – CNN

Категорія:

Франція хоче, щоб Україна повернула собі контроль над Кримом, отримавши воєнну перемогу над Росією. А після закінчення війни будуть потрібні переговори для визначення гарантій безпеки України та відносин між Україною та НАТО.

Про це повідомило французьке дипломатичне джерело, передає CNN, на яке посилається Сьогодні.

Ця заява прозвучала під час візиту до Києва лідерів Франції, Німеччини та Італії. Французьке джерело розмовляло з журналістами.

    "Ми – за перемогу з відновленням територіальної цілісності на всіх територіях, завойованих росіянами, включно з Кримом", – сказав французький чиновник, маючи на увазі чорноморський півострів, який Росія насильно анексувала в України у 2014 році.

За словами дипломатичного джерела, після закінчення війни будуть потрібні переговори для визначення гарантій безпеки України та відносин між Україною та НАТО, щоб "дізнатися, як будується міцний мир".

    "На карту поставлена безпека всіх нас", – заявило джерело, додавши, що українська "воєнна перемога має визначитися Зеленським".

Глави Франції, Німеччини та Італії прибули до України потягом вранці 16 червня.

Відразу після прибуття до Києва Макрон сказав, що політики зустрінуться з Президентом України Володимиром Зеленським і відвідають місця, де були воєнні дії. Незабаром стало відомо, що це буде Ірпінь.

На запитання, чи має Макрон послання для українців, він сказав, що хоче підтримати українців, адже наступні тижні "будуть дуже важкими".

Нагадаємо, радник глави ОП Віктор Андрусів припустив, що, ймовірно, Шольц, Макрон та Драгі проведуть переговори з президентом Володимиром Зеленським щодо надання нашій країні статусу кандидата на членство у ЄС. Водночас можливо, що політики переконуватимуть главу держави повернутися до переговорів з Росією.

Нагадаємо, зовсім нещодавно Макрон казав: "Ми не повинні принижувати Росію".

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Трохи знаючи Францію, чекаю на «наступально-збройні» докази щодо «визначення» !

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Трохи знаючи Францію, чекаю на «наступально-збройні» докази щодо «визначення» !

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !