Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Фінансову допомогу США для України переформатовано через очікування зростання економіки

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Посольство України в США надало пояснення щодо інформації про те, що розмір американської фінансової допомоги для країни буде скорочено на 68,8%. У відомстві стверджують, що американський уряд прийняв таке рішення у зв’язку з кредитними гарантіями, в яких відпаде потреба у 2018 році, оскільки очікується ріст економіки України.

170426-ukrayina-ssha-2.jpg

Україна і США - геополітичні союзники
Україна і США - геополітичні союзники

У 2016 році США надали Україні кредитні гарантії в розмірі 1 млрд дол, що зажадало з американського бюджету 300 млн дол. У 2018 році завдяки фінансовій стабілізації і очікування зростання економіки України сторони не передбачають фінансової допомоги у формі кредитних гарантій.

"Враховуючи сказане, фактичне зменшення американської допомоги Україні в 2018 році складе близько 30%, що дозволяє продовжити реалізацію більшості діючих програм допомоги нашій країні", - йдеться також у заяві.

У посольстві зазначають, що фінансування програм в Україні становитиме майже 50% від усіх коштів, передбачених на програми американської допомоги для країн Європи і Євразії.

Американське видання Foreign Policy опублікувало робочий документ, який підтвердив наміри нинішньої адміністрації істотно скоротити допомогу країнам, що розвиваються, в тому числі Україні на 68,8%.

У списку є велика кількість інших країн, де урізано фінансування на 100%, тобто до "нуля". Серед них – Білорусь, Азербайджан, Туркменістан, Чорногорія, Польща, Бразилія, Куба, ряд африканських країн, деякі острівні держави, країни Латинської Америки. 

При цьому наголошується, що частина фінансування була перенесена зі статті допомоги в цілях розвитку – на програму, яка тісно пов'язана з метою національної безпеки США.

Наші інтереси: 

В теперішніх економічних умовах зростання виглядає дивовижним фактом. Якби ще прибрати корупційну складову, то відсоток зростання економіки скочив би до небес!

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Андрій Ясун.

Цікаво, хто з владних посадовців першим образиться? Або почне говорити про підвищення податків у зв'язку зі скороченням фінансової допомоги США?

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Миро Продум.

Ключова фраза: "При цьому наголошується, що частина фінансування була перенесена зі статті допомоги в цілях розвитку – на програму, яка тісно пов'язана з метою національної безпеки США".

Це означає, що замість фінансування абстрактного розвитку буде фінансування того, що відповідає національній безпеці США. Його загальний обсяг зростатиме.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Володимир Федько.

Америка дає чіткий сигнал: треба менше красти!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Миро Продум.

Розумний крок. Зі статей, пов’язаних з національною безпекою США, багато не вкрадеш.

Володимир Федько каже:
Америка дає чіткий сигнал: треба менше красти!

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!