Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

Діти з ОРДЛО зможуть не складати ЗНО для вступу в українські вищі навчальні заклади

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Всі охочі з тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей навчатимуться в українських закладах вищої освіти безкоштовно. Діти з цих територій матимуть змогу вступати до закладів вищої освіти України без складання зовнішнього незалежного оцінювання та матимуть можливість вступити до всіх вишів України, а не за обмеженим окремим списком, як це відбувається зараз.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Президент України.

"Володимир Зеленський ініціює внесення змін до Закону «Про вищу освіту» для максимального спрощення вступу у заклади вищої освіти (ЗВО) випускникам шкіл з тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей і Криму.

Зміни передбачатимуть, що діти з цих територій матимуть змогу вступати до ЗВО України без складання зовнішнього незалежного оцінювання та матимуть можливість вступити до всіх вишів України, а не за обмеженим окремим списком, як це відбувається зараз.

Крім того, всі охочі з тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей навчатимуться в українських ЗВО безкоштовно, через державне замовлення в межах квот.

Наразі така норма діє лише для випускників з анексованого Криму та Севастополя.

«Це – частина нашої державної політики. Ми боремося за молодь на тих територіях, ми хочемо максимально заохотити таких випускників переїжджати в Україну, вступати в наші заклади освіти, навчатися в українській системі освіти», – сказав Володимир Зеленський".

Нагадаємо, раніше Міністерство освіти України повідомляли, що абітурієнти з ОРДЛО зможуть поступати в 91 український вищий навчальний заклад без ЗНО.

Наші інтереси: 

Розуміти, що Зеленський розвалює нинішню систему освіти. Думати, що робити далі у сфері освіти.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

І ці всі діти з "ордло", виводжу з політичної логіки Зе, певно, звільнені від знання української мови... !?

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Микола Стригунов.

Як діяти далі в таких обставинах? - Звичайно, створювати свою систему освіти!
Але, оскільки самі ми це не "потягнемо", то, насамперед, шукати інших людей, що це усвідомлюють, та домовлятися з ними. Наприклад, система Вальфдорської освіти довела як свою жеттєспроможність, так і свою високу корисність. Тож треба створювати за такими засадами і систему вищої освіти.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Рамес Веселий.

Радіймо, друзі !

Думаю, зможемо. Бо нам не треба така монстровидна "система" освіти, яка далека від, власне, отримання знань. Можна для початку розробити курси по окремим предметам - це вже реально.

Я не меч, я тримаю меч.

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Очевидно, Брати Миколо й Рамес, це наша мета!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !