Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Держава платитиме лікарям щонайменше 20 тисяч гривень, на освіту виділено 190 млрд гривень

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

15 вересня міністр фінансів Сергій Марченко під час засідання Уряду презентував проект держбюджету на 2022 рік. 5,95% ВВП у проекті держбюджету-2022 направлено на безпеку та оборону.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив у своєму Телеграм-каналі, що на фінансування освіти закладено на 21 млрд більше, ніж цьогоріч. Буде підвищення зарплат вчителів, підвищення в 1,5-2,5 раза стипендій для студентів закладів вищої освіти та професійно-технічних установ.

«Судебно-юридическая газета» пише, що прожитковий мінімум для суддів і прокурорів, а також деяких держслужбовців знову «заморозили». Виявляється, у суддів та прокурорів був інший прожитковий мінімум (?), бо вони інші (особливі) громадяни:) 

Як повідомляє РБК-Україна, посилаючись на презентацію проекту бюджету на засіданні уряду, на пенсії для 10,8 млн українців піде 200,6 млрд гривень; на пільги та субсидії для 4,6 млн українців піде 41,4 млрд гривень. А також додатково 6,2 млрд гривень на 2021 рік; на соціальну допомогу для 2,9 млн осіб піде 66,6 млрд гривень.

Нагадаємо, 18 червня цього року Президент України підписав указ про підвищення мінімальної зарплати медичним працівникам.

Наші інтереси: 

Стежимо за держбюджетом. Невже знову буде підвищення мінімалки та інших виплат і відповідно накручування інфляції?

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

А, інших джерел, окрім накручування інфляції нема? А, накручування інфляції, нагадує латання "трішкіного кафтану" з басні Крилова...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!