Даниїл Майоров розповість про те, як потрапив у фонд, про знайомство з Богданом Гаврилишиним, про самого пана Богдана Гаврилишина, про підготовку до поїздки в Польщу, здобутий у Варшаві та Кракові досвід, про застосування новітніх бюджетних технологій в рідних Черкасах, про свою сім'ю.
Досвід інших завжди цікавий. Він дозволяє зекономити власні сили і час, скоротивши шлях до мети.
Дуже якісне оформлення! Щоразу краще. Проте було б цікавіше слухати не монолог, а діалог. Вікторе, не соромся світити себе в кадрі.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Коментарі
Дуже якісне оформлення! Щоразу краще. Проте було б цікавіше слухати не монолог, а діалог. Вікторе, не соромся світити себе в кадрі.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Дякую за оцінку. Після запису довго думав як це все зкомпонувати щоб було цікаво. Нічого не виходило. Ми з Майоровим займали досить багато місця в кадрі. Тож на ілюстрації залишалось обмаль. З іншого боку я досить критично поставився до власної ролі: питав правильні речі, але робив це не дуже добре. Крім того прибравши себе скоротив відео десь на 5-7хв. чим зекономив час глядачів. :)
Кумедно, Данило не знав що таке антропологія)
Добре буде вивчити Польщу з позиції якісного там працевлаштування українцям, адже наші зі Західної України мало вже не щороку масово влітку виїжджають у Польщу на заробітки.
Всі ми чогось не знаємо. Але там йшла мова про "політичну антропологію".
Не уважно почув, значить у такому разі і я про цю антропологію також вперше дізнався..
...і я теж. :)
Політична антропологія — напрямок досліджень в соціальній антропології, що займається вивченням політичного процесу та політичних інститутів в традиційних суспільствах. Цей специфічний підхід — також необхідна частина політичної соціології.
І повіє огонь новий з Холодного Яру!