Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Черговий удар по середньому класу: Зеленський анонсував підвищення мінімальної заробітної плати

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

З 1 вересня цього року її буде збільшено до 5 тис. грн, з 1 січня наступного року – до 6 тис. грн, а з 1 липня 2021-го – до 6,5 тис. грн. Зеленський вважає, що це – цілком реалістично.

Про це йдеться у повідомленні на офійійносу сайті Офісу Президента України.

Президент Володимир Зеленський поставив завдання Кабінету Міністрів підвищити рівень мінімальної заробітної плати в Україні.

«Українці заслуговують на гідну зарплату. Знаю, це нелегко – взяти й підвищити. Однак ми й не шукали легких рішень, коли прийшли до влади», – зазначив Глава держави, даючи завдання.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і міністр фінансів Сергій Марченко опрацювали це питання, зробивши відповідні розрахунки. Сьогодні очільник уряду доповів про попередній графік, за яким підвищуватимуть мінімальну заробітну плату. Так, з 1 вересня цього року її буде збільшено до 5 тис. грн, з 1 січня наступного року – до 6 тис. грн, а з 1 липня 2021-го – до 6,5 тис. грн.

«Виглядає цілком реалістично. Радий, що це можливо реалізувати за рік. Добробут українців – головний показник нашої ефективності», – наголосив Президент.

Нагадаємо, що станом на сьогодні мінімальна заробітна плата в Україні складає 4 723 гривень.

Наші інтереси: 

Розуміти, що влада знову демонструє ворожість до середнього класу. Знову загравання з плебсом. Тепер малі підприємці будуть платити податки, збори і ЄСВ більше (оскільки все це прив'язано до мінімалки!). Підіймати мінімальну зарплату після дебило-карантину, коли платники податків (які вижили) ледве зводять кінці з кінцями, коли збільшилася кількість безробітних і навантаження на держбюджет, з економічної точки зору помилково. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ія Подолянка.

Син моєї знайомої який працю на Калинівському ринку сказав матері що жит не хоче бо немає торгівлі

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Хто б йому повідомив, що він "середній клас"? А середньому класу зводити рахунки з власним життям соромно. Рахунки слід зводити з "воріженьками", як і заповідано в українському славні.
Середній клас - це "золота середина".

Ія Подолянка каже:
Син моєї знайомої який працю на Калинівському ринку сказав матері що жит не хоче бо немає торгівлі

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Рамес Веселий.

Напевно буде інфляція (20-25% до кінця року), бо друкарський станок вже давно ввімкнули

Я не меч, я тримаю меч.

Зображення користувача Олена Каганець.

Підвищення мінімальної зарплати до 5000 грн з 1 вересня, яке анонсував Президент Володимир Зеленський, не передбачене в державному бюджеті на 2020 рік. Потрібно вносити зміни до державного бюджету, щоб це стало реальним як мінімум у державному секторі економіки.