Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Через фальсифікацію виборів військові захопили владу у М'янмі

У М'янмі ввели режим надзвичайного стану на рік. Припинив мовлення державний телеканал MRTV. Повідомляється про проблеми з підключенням до інтернету і телефонним зв'язком. Армія заявила, що затримання було здійснено у відповідь на "фальсифікацію виборів", передавши владу військовому командиру Мін Аунг Хлаінг.

21020204.jpg

Фото: генерал Мін Аунг Хлаінг (Min Aung Hlaing)

Внаслідок державного перевороту військові М'янми захопили владу і затримали лідера країни, державного радника Аун Сан Су Чжі, а також президента країни Вин Мьін, повідомляє Reuters.

Чиновників затримали через «фальсифікацію виборів». Військові, які здійснили переворот, призначили віце-президента Мьїнт Шве тимчасовим президентом країни. Державну владу передали головнокомандувачу збройними силами М'янми генералу Мін Аунг Хлаінуг (Min Aung Hlaing).

Нагадаємо, що у листопаді 2020 року в М'янмі пройшли вибори, на яких перемогу здобула партія Аун Сан Су Чжі «Національна ліга за демократію» і набрала 70% голосів. Відтоді військові не визнавали їхні результати.

Наші інтереси: 

Приклад, як вирішуються питання, якщо вибори пройшли нечесно.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Натисни кнопку!

Вічне життя: 7 необхідних компонентів режиму керованої молодості

Творення нової цивілізації – це надзвичайно тривалий процес. Для досягнення в ньому успіху треба жити не просто довго, а дуже довго. Ще десяток років тому вершиною наших мрій у цій справі було...

Останні записи