Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Це – катастрофа для торгівлі та економіки. Париж оговтується після протестів "жовтих жилетів"

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Роздрібні торговці у Франції втратили близько 1 мільярда євро від початку протестів "жовтих жилетів". Пошкоджені та розорені магазини, спалені автомобілі та майже пусті заклади громадського харчування, – влада Парижа заявляє про те, що столиця Франції зазнала збитків у мільйони євро. Про це пише BBC.

Міністр фінансів Франції Бруно Ле Мер назвав те, що відбувається наразі у країні – кризою. У Парижі він відвідав низку пошкоджених в результаті масштабних протестів магазинів.

Це – катастрофа для торгівлі, це – катастрофа для нашої економіки, – наголосив він.

Своєю чергою, влада Парижа повідомляє, що протести, які пройшли 8 грудня нанесли столиці Франції більше шкоди, аніж ті, які відбувалися на тиждень раніше.

Додамо, що попри більшу кількість правоохоронців на вулицях Парижа та використання силовиками спецтехніки, "жовті жилети" зводили на вулицях барикади та відбивалися від поліції. В результаті заворушень 8 грудня лише у Парижі затримали 1723 демонстрантів.

"Це – криза для суспільства та для демократії", – додав французький міністр фінансів.

Окрім цього, у Парижі закрили для відвідин відомі історичні пам'ятки. Зокрема, йдеться про Ейфелеву вежу, Лувр та ще з 10 музеїв. Це – місця, куди першочергово та масово навідуються туристи. А ось Тріумфальну арку доведеться частково реставрувати, оскільки демонстранти побили деякі статуї та обписали стіни пам'ятки. Про суму цих збитків влада Франції поки не повідомляє.

Нагадаємо, 8 грудня у Парижі поліція застосувала сльозогінний газ та відтіснила щитами демонстрантів, відомих як "жовті жилети". Також вперше з 2005 року на вулиці Парижа вивели бронетранспортери. На вулицях міста з'явилися перші барикади, все місто затягнуло їдким чорним димом. Аби відгородитись від поліцейських, протестувальники використовують сміттєві баки, бетонні плити та навіть дерева. 

Хто такі "жовті жилети" і чому вони протестують? Це водії, які протестують проти підвищення цін на пальне, екологічного податку, а також проти "несправедливої політики уряду", що підриває купівельну спроможність населення. Стихійний рух незадоволених зростанням цін на пальне виник в соціальних мережах. Протестувальники впізнають один одного завдяки жовтим аварійним жилетам, які вони кладуть під лобове скло автомобілів.

Наші інтереси: 

Криза демократії.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Те, що відбувається у Франції - не стихійний протест, а добре спланована спецоперація! І завдання поліції та контррозвідки Франції - знайти організаторів, координаторів та фінансистів цього бандитизму!

Це випробовування для Макрона!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

На мій погляд,

а) роздрібні торговці повинні масово подавати позови до страхових кампаній та до судів з вимогою компенсувати їх втрати! Вони платили податки і поліція повинна була захистити порядних торговців від бандитизму протестантів.

В свою чергу, страхові кампанії будуть змушені тиснути на владу, оскільки вони терплять збитки через бездіяльність влади.

б) У парламенті необхідно провести слухання керівників поліції і контррозвідки - чому вони не змогли попередити масове хуліганство і вандалізм.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Самотий.

Рішення має бути таке - всі ідентифіковані демонстранти мають бути позбавлені громадянства, націоналізувати усю їхню власність і виселити з країни за 24 години.

ВС

Зображення користувача Володимир Федько.

Всі ідентифіковані демонстранти, що чинили погроми та грабежі, мають бути притягнені до суду. Це однозначно! Відносно позбавлення громадянства - питання. Чи передбачена така норма в законодавстві Франції?

Щодо конфіскації майна за рішенням суду цілком згоден. Збитки приватних осіб і держави треба відшкодувати.

Щодо виселення з країни - питання! Чи передбачена така процедура в законодавстві Франції? І як процедурно вона виконується?

Цитата:
Рішення має бути таке - всі ідентифіковані демонстранти мають бути позбавлені громадянства, націоналізувати усю їхню власність і виселити з країни за 24 години.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Анатолій Творець.

Ні в якому разі не позбавляти громадянства. То щуку в річку. КОЖНА Особа що завдала збитки має компенсувати їх в десятикратному розмірі. Якщо не в силах - назвати співучасника, що розділить платіж. До завданих збитків має бути долучено неотриманий прибуток,
3 частки з повернутого має іти потерпілому, 3 частки в компенсацію державним структурам Франції за пошук і притягнення до відповідальності винних. 3 частки на
заходи попередження подібного в майбутньому.
І лише 1 частка мені за хорошу і взаємовигідну для громадян і держави ідею.
Ділюся в обсязі 99% отриманих таким чином коштів з людиною чи організацією що допоможе Франції втілити мою ідею,

В мудрості - сила