Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

Битва грантоїдів: StopFake Супрун на гроші Сороса посварився з "Забороною" від USAID через Facebook

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Проект Уляни Супрун і її чоловіка Марка StopFake отримав від Facebook право блокувати кого вони захочуть за фейки і активно цим користується. Цукерберг не в курсі. Ексклюзивний статус Супрун отримала від Каті Крук, яка раніше працювала в StopFake, а тепер очолює представництво Facebook в Україні.

20073001.jpg

Фото: sbu.ua

Це розлютило відомого американського журналіста Крістофера Міллера, який давно працює по Україні, пише Денис Григоренко на Спілці блогерів України.

У Міллера не склалися стосунки з редактором StopFake Євгеном Федченко зі Школи журналістики Києво-Могилянської школи за те, що той заносив воєнкорів на Донбасі в “Миротворець”.

Крістофер доніс про це куди треба і StopFake втратив минулого року гранти Англійського посольства. Але Супрун не залишила чоловіка без грошей і принесла фінансування від фонду Джорджа Сороса “Відродження”. А тут ще Катя Крук дала їм “ключ” від FB.

В результаті проекти друзів Крістофера почали блокувати у Facebook.

Постраждала “Заборона” Катерини Сергацковой, яка фінансується на гроші USAID. Міллер і Сергацкова раніше працювали на Донбасі воєнкорами. Вона не стала мовчати і вдарила по Марку великим розслідуванням “Заборони” - списком його зв'язків з “зігующими”, С-14, козацьким ритуалом "кровопускання" та ін.

Супрун напружилася, тому що її спонсори з фонду “Відродження” не люблять С-14, які громлять ромів. Джордж Сорос ромів підтримує і дає великі гроші на ромські програми по всьому світу. Тому її люди звинуватили грантову “Заборону”, що вони кремлівські агенти. “Отвєтка” прилетить скоро. Запасаємося попкорном.

Наші інтереси: 

Розуміти, що всі ці викривачі фейків є звичайними заробітчанами, які відробляють гроші великих і впливових фондів, організацій, груп (замовників) задля просування тієї чи іншої політики або курсу, вигідного тому або іншому замовнику. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Арсен Дубовик.

І як тільки "викривачі фейків" щось помітили (від слова "мітка"), так і варто задуматися: "О! Значить гарні чоботи. Треба брАти!"

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)