Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

БПЛА, оптику та радіостанції в Україні прирівняли до гуманітарної допомоги

Світ:

Уряд прирівняв безпілотники, оптику та радіостанції, які закуповуються закордоном волонтерами, до гуманітарної допомоги. 26 березня Кабінет Міністрів України прийняв внесення змін до Постанови під номером 174 від 1 березня 2022 року, якою прирівняв до гуманітарної допомоги бронежилети та захисні каски, а також дрони та спеціальну оптику.

Відтепер для їхнього ввезення потрібна лише декларація. Також спрощено ввезення низки товарів нецивільного призначення, пише Українська Асоціація власників зброї.

Спростили також ввезення пластин для бронежилетів, переносних радіостанцій нецивільного призначення, БПЛА (безпілотники) та квадрокоптерів нецивільного призначення, біноклів, оптичних труб та монокулярів нецивільного призначення, коліматорних та оптичних прицілів нецивільного призначення, а також тепловізорів та приладів нічного бачення.

Для їхнього ввезення потрібен лише гарантійний лист кінцевого користувача.

Наші інтереси: 

Під час війни бюрократичні перешкоди нарешті зменшуються.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи