Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Білий дім заборонив купувати цінні папери низки китайських компаній

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

  Виконавчий указ президента Трампа, випущений у листопаді, буде застосовуватися до дочірніх компаній китайських компаній, які визначені як такі, що належать або контролюються китайськими військовими.

  В опублікованій директиві Мінфіну США відзначається, що заборона поширюється на «будь-яку дочірню компанію комуністичної китайської військової компанії після того, як така дочірня компанія буде публічно зареєстрована Міністерством фінансів». Мінфін має намір додавати ті компанії, які на 50% чи більше належать китайській військовій компанії або контролюються такою, передає російська служба Голосу Америки.

Директива Білого дому забороняє з листопада 2021 року нові покупки цінних паперів 35 китайських компаній, які, як стверджує Білий дім, мають зв'язки з китайськими військовими.

В опублікованому в понеділок керівництві Мінфіну США відзначається, що заборона поширюється на «будь-яку дочірню компанію комуністичної китайської військової компанії після того, як така дочірня компанія буде публічно зареєстрована Міністерством фінансів». Мінфін має намір додавати ті компанії, які на 50% чи більше належать китайській військовій компанії або контролюються такою.

Список наразі включає 35 компаній, в тому числі нафтову компанію CNOOC і провідного китайського виробника мікросхем Semiconductor Manufacturing International.

 

Наші інтереси: 

Брати приклад, як захищати національні інтереси.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи