Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 46
  • Переглядів: 49

Байден підписав ухвалений Сенатом США закон про заборону імпорту російського урану

Категорія:

Документ фактично забороняє імпорт урану з Росії через 90 днів після набуття ним чинності, але дозволяє операторам реакторів продовжувати імпорт до 2028 року, якщо у них немає іншого надійного постачальника.

Президент США Джо Байден підписав двопартійний закон, який забороняє імпорт російського збагаченого урану, йдеться у повідомленні Білого дому.

"Цей новий закон відновлює лідерство Америки в ядерному секторі, – заявив радник Білого дому з національної безпеки Джейк Салліван. – Це допоможе захистити наш енергетичний сектор для майбутніх поколінь".

30 квітня американський Сенат проголосував за ухвалення закону про заборону імпорту збагаченого урану з Росії, направивши його на підпис президенту. Президент Джо Байден підписав його 13 травня.

Нагадаємо

Наші інтереси: 

Нарешті заборонили кацапам продавати цей ресурс до США. Це вже починаються справжні санкції. Раніше США «Росатом» не чіпали, бо сиділи на російській урановій голці.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи