Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Банки Німеччини намагаються зірвати нові санкції США проти Росії

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Німецький бізнес боїться, що через нові американські обмеження вони втратять все, що вклали у «Північний потік-2». Reuters згадує про документ лобістської групи, який потрапив у руки журналістів. На проекті «Північний потік-2» зосереджені нинішні лобістські зусилля Німеччини.

19021005.png

Фінансовий район у Франкфурті, де знаходиться найбільший банк - Deutsche Bank. Фото: REUTERS/Kai Pfaffenbach

Ризик запровадження нових обмежень на ведення бізнесу в Росії збільшився після того, як Демократична партія перемогла на виборах і взяла під контроль Палату представників у Конгресі. Нові антиросійські заходи можуть підірвати зірвати інвестиції, які німецькі банки вклали у російський газопровід «Північний потік-2», пише УНІАН.

Щоб цього не сталося, кредитори з найбільшої економіки Європи розгорнули велику лобістську кампанію, в ході якої вони переконують американських депутатів і урядовців не обкладати санкціями банки Росії. Німецькі банкіри стверджують, що шкода буде настільки великою, що від неї можуть похитнутися глобальні ринки.

«У нинішній формі пропозиція зачепить не лише президента Росії й олігархів, тісно пов’язаних з Путіним, а й накладе жорстке ембарго на всю РФ», - йдеться у документі, підготовленому Асоціацією німецьких банків.

«Міжнародні фінансові інститути, які вже діють у Росії, зіштовхнуться з новими санкціями, які спричинять масивні ділові виклики і відповідні проблеми», - зазначено в документі.

Німецькі кредитори просять США зробити для них виключення і дозволити «закінчити справи, які не так просто зупинити».

Reuters зауважує, що документ датований третім грудня 2018 року. Асоціація німецьких банків включає в себе 180 установ. Тож документ відображає загальну позицію німецького сектору.

Проект «Північний потік-2», вартість якого сягає 9,5 мільярдів доларів, не згадується в ньому. Однак, російський газопровід лежить в ядрі нинішніх лобістських зусиль з боку Німеччини.

«Північний потік-2 – це слон в кімнаті», - сказав неназваний співрозмовник видання, поінформований про деталі кампанії.

 

Наші інтереси: 

Бачили очі, що брали! США таки додавлять РФ. Раніше чи пізніше. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Це якраз те, що і потрібно для того, щоб Росія припинила війну і вивела свої війська з окупованих територій України!

Цитата:
«У нинішній формі пропозиція зачепить не лише президента Росії й олігархів, тісно пов’язаних з Путіним, а й накладе жорстке ембарго на всю РФ», - йдеться у документі, підготовленому Асоціацією німецьких банків.

«Міжнародні фінансові інститути, які вже діють у Росії, зіштовхнуться з новими санкціями, які спричинять масивні ділові виклики і відповідні проблеми», - зазначено в документі.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!