Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Австралія ввела персональні санкції проти громадян РФ і ватажків терористів "ДНР/ЛНР" у відповідь на агресію Росії проти України

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

До чорного списку внесли сімох громадян РФ за їхню участь в захопленні трьох кораблів ВМС України і 24 військовослужбовців в районі Керченської протоки.

19031801.jpg

Фото: Linda72 / Pixabay

Про це йдеться в заяві міністра закордонних справ Австралії Меріс Пейн.

"Австралія засуджує агресію і закликає Росію негайно звільнити затриманих українських моряків і захоплені кораблі. Ми також закликаємо Росію забезпечити вільний і безперешкодний прохід українських і міжнародних суден через Керченську протоку і Азовське море", - заявила Меріс Пейн.

Крім того, через так звані вибори в листопаді 2018 року на окупованому Донбасі Австралія внесла до списку санкцій трьох "керівників ДНР/ЛНР" - ватажка "ДНР" Леоніда Пасічника, ватажків "парламентів ЛНР і ДНР" Володимира Бідевку і Дениса Мірошниченка.

Глава МЗС наголосила, що Австралія разом з США, Канадою, Великою Британією та іншими країнами Європейського Союзу є рішучими прихильниками суверенітету і територіальної цілісності України.

Наші інтереси: 

Союзники підтримують Україну, продовжують "бити" РФ економічно.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...