Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Амністію капіталів введуть цього року – Зеленський

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Президент Володимир Зеленський повідомив, що законопроєкти про амністію капіталів та про «інвестняню», а також законопроєкт про народовладдя повністю готові та будуть передані до Верховної Ради найближчим часом. Він також анонсував запуск іпотеки під 10% річних.

20052002.jpg

Пресконференція президента України Володимира Зеленського 20.05.20

Питання 5% для амністії капіталу ще розглядається та припускається можливість зменшити цей показник. За його словами, головна мета реформи – запровадити чесну сплату податків в Україні, пише Mind.

Згідно з новою версією документу про так звану інвестиційну няню, консультантів будуть надавати в разі інвестиції від $30 млн., а не від $100 млн., як передбачалось раніше.

Він також зазначив, що раніше українські інвестори могли подумати, що «інвестняні» надаватимуться тільки західним інвесторам, проте ця опція створювалась для всіх інвесторів, зокрема, й вітчизняних.

Зеленський також анонсував запуск іпотеки під 10% річних.

Найближчим часом в Україні вперше за багато років буде іпотека для кожного українського громадянина країни під 10%. "Мені здається, це – велика перемога», – сказав президент Зеленський.

Він зазначив, що тривають переговори з представниками банківської системи країни щодо надання більшої кількості схвалень кредитних запитів від населення.

«Програма 5–7–9% запрацювала на технічному рівні, і ми дотиснемо банківську систему України, не зважаючи на те, що вона в нас дуже-дуже незалежна. Ми її дотиснемо, й банки будуть не настільки обережними, видаючи кредити нашому населенню. Тому що населенню треба допомагати, особливо, зараз, коли криза не в Україні, криза – у світі», – наголосив Зеленський.

Наші інтереси: 

Дуже ретельно аналізувати обіцянки президента Зеленського. Розуміти, що він не на своєму місці. Робити висновки. Покладатися на себе.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Коментарі

Зображення користувача Костянтин Струк.

Що я хотів би почути від Президента на тлі інформації про іпотеку - коли і як будуть реконструювати "хрущовки", якщо будуть узагалі (бо звичайно, на це потрібні кошти, яких наразі немає - але це як завжди).

Поки дихаю - сподіваюсь!