Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
96

Американська корпорація збудує завод електроніки під Ужгородом

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Корпорація Jabil, яка входить до до трійки найбільших контрактних виробників електроніки в світі, збудує ще один завод на Закарпатті. Один завод компанії (розташований селі Розівка під Ужгородом) вже працює в Україні і виготовляє електроніку для брендів Nespresso, Ceragon, Sagemcom, SIAE Microelettronica, DUCATI Energia, SIT та TeleTec. 

На заводі працює 2300 робітників, на новому заводі планується працевлаштувати біля 1500 нових працівників, повідомляє Ukraine Now.

“Корпорація готова інвестувати в Україну, бо тут є велике майбутнє. Тож нам потрібні люди і ми запрошуємо студентів на роботу в хорошій технологічно розвиненій компанії. Готові навчати, допомагати і робити все для того, щоб наша співпраця була взаємовигідною”, – зазначив генеральний директор ТОВ “Jabil Circuit Ukraine Limited” Сергій Карцев.

За роки роботи завод на Закарпатті виготовив понад 110 мільйонів одиниць електроніки. Це мобільні телефони, збірки для накопичувачів HD тощо. З 2015 року на заводі запустили лінію з виробництва медіаплеерів Dune HD.

Наші інтереси: 

Розвиток виробництва в Україні, залучення інвестицій, створення робочих місць, виробництво сучасної продукції.