Аватар пользователя Ігор Каганець
Ігор Каганець
  • Visits: 942
  • Хиты: 1039

Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета (+аудіо)

Категорія:

Справжня мета цієї війни полягає у формуванні нової української нації – носія передових світогляду та соціальної організації. Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального націотворення стане незворотним.

220324rozalski-1.jpg

Полювання на орків (художник Якуб Розальськи)
Полювання на орків (художник Якуб Розальськи)

Аудіоверсія:

Попередні статті:

Ми вже говорили про те, що задекларована мета російського вторгнення в Україну докорінно відрізняється від реальної мети. Весь об’єктивний фактаж переконливо доводить, що справжня мета російської армії в Україні – бути повністю знищеною та публічно приниженою. Проте це стосується не лише армії вторгнення, а й усієї Росії. Економічні санкції, спричинені війною, вже стали для Росії ще більшою проблемою, ніж сама війна. Росія швидко відкочується в совкове минуле та системно деградує. Війна, розпочата Мордором проти України, є засобом руйнування Мордору.

Проте руйнування ерефії є не метою цієї війни, а лише одним з її наслідків. Мета ж війни захована в самій Україні. Щоб її зрозуміти, пригляньмось до процесів, активованих цією війною.

Всього за три тижні війни українці стали народом, що має найвищу репутацію на планеті. Натомість росіяни, які ще вчора хизувалися своєю важливістю, репутаційно впали на саме дно й отримали клеймо проклятого народу.

Інший важливий процес, що розгортається в Україні, – це потужні зміни в масовій свідомості. Загроза несподіваної загибелі привела до того, що значна частина українців перестала боятися смерті. Відтак у народі змінюються уявлення про основи буття. Скажімо, ідея реінкарнації, яка ще вчора виглядала східною екзотикою, нині сприймається як щось рідне і самозрозуміле. Божественний захист – це вже не теорія, а обов’язковий компонент практики виживання, тому правильна молитва набуває такої ж важливості, як хороший бронежилет.

Ще більше здивування викликає вибуховий процес соціальної самоорганізації. Небезпека спонукає українців до творення різноманітних спільнот, самокерованих груп та спільних проектів. Деяка хаотичність цієї самоорганізації лише сприяє її розгортанню.

Про що йдеться? Характер світоглядної та соціальної трансформації вказують на справжню мету війни. Справжня мета цієї війни полягає у швидкому формуванні нової нації носія передового світогляду та передової соціальної організації.

Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального націотворення стане незворотним.

З цього випливає, що ключ до завершення війни – в руках самих українців. Світоглядна та організаційна трансформація України – це те, що ніхто за нас не зробить. Це виключно наше завдання. Жодна зовнішня допомога не зупинить війну, якщо ми самі не здійснимо те, що нам призначено.

Висновок. Справжня мета цієї війни полягає в руйнуванні старої суспільно-економічної системи та творенні нової. Війна закінчиться одразу ж, як тільки процес творення нової України стане незворотним.

Для того, щоб трансформація набула незворотного характеру, процеси світоглядного та організаційного перетворення мають набути правильного оформлення.

Продовження: Путін – ідеальний руйнівник Мордору, зразковий психопат

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Кращий коментар

Аватар пользователя Надія Олегівна
0
No votes yet

Стаття надихає. Дякую.

Комментарии

Аватар пользователя Надія Олегівна
0
No votes yet

Стаття надихає. Дякую.

Аватар пользователя Ігор Каганець
0
No votes yet

Слухаємо озвучення цієї статті.

Все, що робиться з власної волі, – добро!