Перевод на Русский недоступен для Карантин на Херсонщині: непродумано жорсткі санкції обернулися непоправними збитками для селян.

Комментарии

Аватар пользователя Ігор Каганець

Це диверсія і саботаж. За підривну діяльність у тилу під час війни мають відповісти і організатори протизаконного карантину, і найбільш нарвані виконавці.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Аватар пользователя Марія Бджілка

Це все виглядає як цілеспрямоване знищення дрібного фермерства. Натомість ці ніші з охотою будуть готові зайняти агрохолдинги.

Аватар пользователя Бор Крутивус

До речі, мій друг вирощує органічні огірки на Борщівщині, продає і пересилає по пошті. Ми у Тернополі з друзями і знайомими компонуємось, замовляємо великі партії а потім розбираємо кому скільки.
Огірки приїжджають свіжими і дуже смачними, адже він їх зриває і зразу відправляє.
Інформація у фейсбук
Можете і ви замовляти, ціна вельми хороша.
Залишу номер його телефону: 0961342418 Василь

Критикуєш - пропонуй, пропонуєш - дій, дієш - відповідай за наслідки.

Аватар пользователя Ігор Каганець

Життя примусить багатьох виробників і споживачів перебудуватися і працювати напряму - без ринків і супермаркетів.

Але це добре спрацює тоді, коли споживачами будуть організовані групи.

Проте споживачем може бути й окрема сім’я, яка щотижня отримуватиме з села посилку з продуктовим набором. Для цього вже мають об’єднуватися виробники - для спільного формування такого набору.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Аватар пользователя Бор Крутивус

Ідеї створення демосів, і взагалі структуризації суспільства, що відомі гравцям НО стали дуже на часі. Наприклад якби вони масово реалізувались ще кілька років тому, або принаймні рік, то економіка би майже не відчула жодних потрясінь. Демоси, що виробляють продукцію і є в контакті з іншими демосами, мали би налагоджену систему постачання за принципом "свій до свого по своє", і навіть би не помітили "відтинання" такої ланки постачання як ринки, наприклад.
По суті люди після всього, що сталось переосмислили стан справ, і тепер краще зрозуміють для чого об'єднуватись у демоси. Це типу стало питанням виживання...
Творення демосів у контексті останніх подій набуло нової актуальності! Творимо!

Критикуєш - пропонуй, пропонуєш - дій, дієш - відповідай за наслідки.