Олена Каганець's picture
Олена Каганець
  • Visits: 52
  • Hits: 53

EMA підтверджує зв'язок між утворенням тромбів і вакциною AstraZeneca

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Раніше вони жорстко заперечували це. Нарешті керівник з вакцинації Марко Кавалері (Marco Cavaleri) визнав, що існує зв'язок між вакциною АстраЗенека та тромбозом.

"Зараз все важче говорити про відсутність причинно-наслідкового зв'язку між вакцинацією AstraZeneca та дуже рідкісними випадками тромбів, пов'язаних із низькою кількістю тромбоцитів. Зрозуміло, що він (зв'язок) є", – заявив представник Європейського агентства з лікарських засобів (EMA) агенству Франс Прес (AFP).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Раніше Німеччина, Італія, Франція, Данія, Норвегія, Естонія, Ісландія, Австрія, Латвія, Литва та Люксембург частково або повністю припинили використання вакцини від коронавірусу виробництва AstraZeneca. Пізніше до них приєдналися Болгарія, Румунія і Таїланд. Причиною стали повідомлення про утворення тромбів після вакцинації.

Нідерланди також припинили використання вакцини AstraZeneca проти коронавірусу. Кіпр, Словенія і Португалія також відмовилися від цієї вакцини.

Але ВООЗ і далі рекомендує продовжувати використання вакцини. Зв'язки між тромбозом і вакцинацією вони не бачать.

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що шкода від вакцинації перевищує небезпеку "страшного смертоносного" коронавіруса, який викликає ковід (що подібний на всім відомий грип). Але чомусь люди забули, як вони хворіли на грип. Розуміти, що страх перед ковідом продовжують нагнітати, щоб люди повірили у "страшний смертоносний" респіраторний вірус і побігли вакцинуватися.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Comments

Костянтин Струк's picture

Саме така інформація змушує мене відмовитися від щеплення. Але нажаль, багато хто зі співвітчизників (а то й близьких нам людей) вірить у смертоносний "ковід" і "рятівні" вакцини. Вони називають це "доказовою медициною". А показники завхворюваності та смертності озвучують по десять разів на день - і нікому не хочеться стати показником у статистиці.
Дуже жаль іще, що складно знайти вакцину проти психологічних вірусів. Тут справді кожен сам собі вірусолог.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Олена Каганець's picture

Ковід не такий страшний, як наслідки вакцинації!

Костянтин Струк's picture

Згоден. Але наразі ми спостерігаємо протилежний дискурс.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Микола Стригунов's picture

Називають доказовою медициною, коли самі відкидають докази? То, вони, значить, відкидають логіку. Їм вже нічим не допомогти. Вони стануть трохи розумнішими вже в наступному житті, через страждання в цьому.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Олег Ціома's picture

В моєму селі померла жінка, після вакцини від "ковідьки" в неї стався крововилив у мозку. Їй було 49 років.