Олена Каганець's picture
Олена Каганець

Єврокомісія рекомендувала ЄС дозволити в'їзд вакцинованим туристам

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Таке рішення було прийнято вперше з початку пандемії. Порядок перетину кордонів визначається самостійно країнами-членами ЄС. 

21050302.jpg

Фото: Getty Images by Paula Bronstein

Про це йдеться в заяві Єврокомісії.

Вакцинація повинна була проходити препаратами, сертифікованими Європейським агентством лікарських засобів або Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ).

"Єврокомісія пропонує дозволити в'їзд на територію Євросоюзу з несуттєвими причинами не тільки для осіб, які прибувають з країн з хорошою епідеміологічною ситуацією, але також для тих, хто отримав всі рекомендовані дози вакцини, авторизовані в ЄС. Це може бути розповсюджено на вакцини, які завершили процес сертифікації ВООЗ для застосування в екстрених ситуаціях", - йдеться в заяві.

Крім того, Комісія пропонує підняти, відповідно до розвитку епідеміологічної ситуації в ЄС, поріг, пов'язаний із кількістю нових випадків захворювання на COVID-19, що використовуються для визначення переліку країн, з яких слід дозволити всі поїздки.

Порядок перетину кордонів визначається самостійно країнами-членами ЄС.

Нагадаємо,  цифрові паспорти вакцинації від коронавірусу планують запровадити в Європейському Союзі до червня цього року.

Наші інтереси: 

Привіт, нова "нормальність"! Розуміти, що тепер наші права обмежені. Щоб поїхати до ЄС, потрібно вакцинуватися. Або не їхати до ЄС, а подорожувати в інші країни та по Україні.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...