Олена Каганець's picture
Олена Каганець

«Косяк за укол»: штат Вашингтон роздаватиме марихуану, щоб заохотити вакцинуватися від ковіду

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Цього тижня Державна рада з питань спиртних напоїв та канабісу США заявила, що дозволить роздрібним торговцям канабісом надавати один косяк (самокрутка з марихуаною – ред.) дорослим споживачам, які зроблять вакцинацію проти COVID-19 у магазині клініки вакцинації (in-store vaccination clinic).

Програма є останнім стимулом для вакцинації в штаті, який днями досяг своєї мети, – вакцинував принаймні 70% дорослого населення. Губернатор Джей Інслі заявив, що досягнення цієї позначки дозволить усунути більшість обмежень, обумовлених коронавірусом, у всьому штаті, пише USA Today.

Хоча в штаті Вашингтон і досить високі показники вакцинації, проте останнім часом вони почали знижуватися і ініціатива "косяки за щеплення" є "останнім і вирішальним стимулом до вакцинації". Незвичайна соціальна акція триватиме до 12 липня.

Only one joint, good for people 21 years of age and older. Advertising is allowed. Тільки один косячок, добре для людей віком від 21 року. Реклама дозволена.

Раніше та ж рада прийняла рішення про безкоштовне надання коктейлів, вина або пива людям старше 21 років, які вакцинувалися від ковіду.

В інших штатах США по-іншому намагаються залучити людей до вакцинації. Наприклад, влада штату Огайо щотижня розігруватиме мільйон доларів серед вакцинованих від коронавірусу.

Наші інтереси: 

Стежимо за викрутасами шахраїв і паразитів. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп (+аудіо)

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».