Богдан Лакомський's picture
Богдан Лакомський
  • Visits: 8
  • Hits: 8

Україна-туристична: Етно-парк «Гуцул Ленд» на Івано-Франківщині

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Етнопарк “Гуцул Ленд” - це територія, що поєднує різні площадки відпочинку та розваг на території Буковелю.

Етно-парк «Гуцул Ленд»

Розташування:

с. Поляниця Яремчанської міської ради

 

Етно-парк “Гуцул ленд” розташований на території Буковелю, одразу праворуч у кінці за озером "Молодості".

Однією із головних атракцій парку є скансен (етнографічний комплекс просто неба). Він відрізняється від звичайних музеїв тим, що має присутній інтерактив із гостями - відвідувачі можуть зайти в середину хати, якій близько 200 років, сісти на лаву та дивитись як горить вогонь у печі, продегустувати справжнього карпатського чаю з вершин гір, спробувати змолоти муки із пшениці на жорнах, виткати доріжку на справжньому ткацькому верстаті, спостерігати як готується сир у сироварні і навіть взяти участь у театралізованому дійстві гуцульського весілля.

Це також територія із контактним зоопарком, де живуть у природних умовах свійські, екзотичні, дикі тварини та птахи, від яких будуть у захваті не тільки діти, а й дорослі.

Окрім вже згаданих переваг, це креативний простір - зона творчих майстерень та пізнавальних майстер-класів, де можна спостерігати та навчатись народним ремеслам.

Основна мета етно-парку - зберегти згасаючі традиції та народну культуру українських Карпат, ознайомити гостей із унікальною спадщиною нашого краю.

Етно-парк "Гуцул ленд" - це захоплива історія про життя та побут горян українських Карпат – гуцулів, бойків та лемків.

Сторінка у ФБ: Гуцул Ленд Буковель

Наші інтереси: 

Подорожуємо Україною.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...