Леонід Українець's picture
Леонід Українець
  • Visits: 6
  • Hits: 7

Арт-терапія для вирішення життєво важливих завдань

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо
Коріння певних проблем і хвороб людини може критися в її юності,  дитинстві, а іноді, навіть, і в минулих втіленнях. Тобто, деякі із них можуть бути кармічними.

Table of Contents

Вступ

Про можливість багаторазового втілення, я почув ще в дитинстві на виступі популярного лектора. Він розповів про випадки, в яких деякі люди згадують, що вони жили в іншому тілі, можуть пригадати минулі події, іноді навіть заговорити іншою мовою, якщо їх попереднє життя відбувалось в іншій країні. Я одразу сприйняв це як грандіозну ідею: після смерті народжуватися з новим тілом і продовжувати розвиватися! Повіривши у можливість перевтілення духа, я почав шукати підтвердження цієї інформації в інших джерелах. І поступово знаходив в книгах Платона, Ауробіндо, Моуді, Стівенсона. З часом я і сам зустрівся з людьми, які стверджують, що пам’ятають фрагменти з минулих життів. І ось недавно я познайомився з Антоніною, яка змогла згадати дещо з минулого втілення за допомогою особливого способу. Подаю для ознайомлення зміст нашої розмови.

Бесіда

Леонід:
Антоніна:
Леонід:
Антоніна:
Шлях до Бога. Малюнок Антоніни.
Леонід:
Антоніна:
Леонід:
Антоніна:
      Метод був створений Оленою Поздєєвою в 2010 році. В його основу покладені:
      В традиційній арт-терапії спеціалісти працюють з певними наборами значень кольорів, символів і форм, а в нетрадиційній - з енерго-інформаційним полем конкретної людини.
Яким же чином працює метод? Людина формулює свій запит – це може бути якесь захворювання, проблеми з роботою та грошима; негармонійні відносини з чоловіком чи дружиною; непорозуміння з батьками або дітьми; пошуки сенсу життя та свого призначення тощо. Потім вона розслабляється, налагоджує контакт із підсвідомістю, дихаючи ротом та активізуючи праву півкулю мозку. Малює свій запит (в такий спосіб проблема із глибин душі легко та безпечно переноситься на аркуш паперу для подальшої роботи з нею). Далі консультант арт-терапії розшифровує малюнок, підключаючись до всесвітньої «бази даних”, отримує актуальну інформацію для клієнта, роз’яснює причини його проблеми, та дає рекомендації, як можна змінити на краще дану ситуацію.
Така робота з глибинними шарами підсвідомості, які важко активувати звичайними методами психотерапії, дозволяє краще зрозуміти себе, відшукати та побачити істинні причини наших проблем, зцілитися, стати здоровими та щасливими.
Леонід:
Антоніна:
Леонід:
Антоніна:
Леонід:
Антоніна:
Наші інтереси: 

Згадуємо себе.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Comments

cBіт Розумний's picture

As-gard з однойменного сайту пише, що впродовж життя фізичного тіла в ньому можуть мінятися не лише душі (програмне забезпечення), а й духи (гравці).

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

ДЗен ДЗелень's picture

Душа змінюється протягом життя, бо розвивається. А зміна духа - то може бути одержимість.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

cBіт Розумний's picture

Гаразд. Тоді як пояснити кризи життя людини (одна з найяскравіших - у 30-40 років, коли поведінка людини часто стає протилежною до попередньої: бабій стає сімянином, сімянин - бабієм тощо)?

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Антоніна Ансара's picture

Саме в такому віці у більшості чоловіків іде переосмислення цінностей, тому і змінюється їх поведінка) Хочеться стати більш значущим, авторитетним, показати суспільству якісь реальні здобутки. А щодо сім`янина, який стає бабієм.... значить цей сім`янин обрав не ту жінку у житті і починає її шукати)))

Матеріалізацію гармонійної події здійснюю!

ДЗен ДЗелень's picture

А як у жінок відбувається?

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Антоніна Ансара's picture

У жінок пошуки себе зазвичай відбуваються м`якіше. Вони більше сконцентровані на сім`ї та вихованні дітей. Але після того як діти виростають, жінка може зосередитися і на кар`єрному рості, якщо в неї переважають чоловічі енергії, або зайнятися самопізнанням, цікавитися розвитком своєї інтуіції та езотеричними знаннями.
Але для всіх, незалежно від статі, існують універсальні психічні програми - матриці, архетипи колективного несвідомого, спираючися на які будується душевний світ кожної особистості. І в різних вікових періодах активується та чи інша програма.

Матеріалізацію гармонійної події здійснюю!

ДЗен ДЗелень's picture

Я десь читав, що ці періоди кратні 7 рокам. Тобто 7, 14, 21, 28, 35, 42, 49 - це певні межові роки в житті людини.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Леонід Українець's picture

Бабій уже нагулявся і хоче закинути якір у тихій гавані. Сім'янин розуміє, що у нього з жінкою різні цінності і звички і починає шукати пригод. Один мій знайомий потерпає від жінки, бо вона не дає йому їсти м'яса. Він потай він неї купує собі ковбасу і нажирається. Тому така сім'я є нетривкою і рано чи пізно порядний сім'янин починає звертати увагу на інших жінок.