Еней Харалужний's picture
Еней Харалужний
  • Visits: 7
  • Hits: 8

Аудіокниги арійського спрямування

Світ:

Зараз є дуже багато аудіокниг художнього спрямування, але дуже мало таких, що нас цікавлять. Ось тому, ми підібрали декілька книг, які варті нашої уваги, які буде приємно слухати у зручний для нас час (після важкого дня, в дорозі, чи просто у вільний час, коли відпочиваємо).

Нині є дуже багато художніх  аудіокниг, як зарубіжних авторів, так і українських, але так мало тих, які нас цікавлять, це книги чи статті, в яких  висвітлений наш арійський світогляд. Тому  ми і розпочали цю спецтему, присвячену аудіокнигам та аудіостаттям арійського спрямування. 

І так, я хочу порекомендувати декілька аудіокниг, які варто прослухати.

 Перша книжка - це видання Карлоса Кастанеди «Учення Дона Хуана».  В цій книжці описане навчання студента на ім’я Карлос Кастанеда в індіанця з племені які, мексиканського мага Хуана Матуса, що повністю змінило його життя. Згідно з Кастанедою, дон Хуан, який вважав себе послідовником традиції магів (Толтеків), вибрав Карлоса в учні, орієнтуючись на специфічну ознаку, яку дон Хуан називав особливою структурою його «енергетичного тіла». Як згодом виявилося, дон Хуан бачив у ньому нагваля, або лідера групи видців, здатного продовжити лінію магів, до яких належав дон Хуан. Згідно з книжками Кастанеди, «магія» Толтеків полягала в умінні змінювати своє сприйняття, що дозволяє істотно розширити і навіть кардинально змінити уявлення про пізнаване і про життя в цілому. Тобто «магія» - це не фокуси з витяганням «чогось» з нічого, а практика розширення сприйняття за межі відомого людині. Також магія у вченні Толтеків не ставить за мету досягнення влади над іншими людьми, втручання в їх життя і здоров'я. Метою є так зване «згорання у вогні зсередини» - досягнення іншої форми існування в «енергетичному тілі».

Вчення, які  описав Карлос Кастанеда, це наші давні Арійські знання, хоча деякі дещо застарілі і спотворені, але все-таки  варті уваги. Ці знання наші пращури принесли в Центральну Америку, Індію і не тільки.

Те, що з’явився Кастанеда в українському озвученні, це знакова подія. Тож варто прослухати та оцінити твір Кастанеди, який він написав ще у далекому 1968 ріці. Після опублікування цієї книжки, він отримав ступінь магістра в Каліфорнійському Університеті в Лос-Анджелесі. Книжка відразу ж стала бестселером, як і всі наступні роботи автора. Взагалі, Карлос Кастанеда написав 11 книжок.

Друга - це книжка Поля та Патриції Брег «Нервова сила: як зробити її могутньою». В цій аудіокнизі  йдеться  про те, як привести до норми свою нервову систему, якщо вона розладжена,  як не допускати нервових зривів, та які наслідки тягне за собою  неправильна робота нервової системи і чим важливо, щоб наші нерви були в порядку, та ще багато чого цікавого. В цій аудіокнизі насправді міститься три книги, перша – це «Побудова потужної нервової сили», яку ми вже згадали, друга –це «Ваше волосся та ваше здоров'я», і третя – це «Поліпшення зору за системою Брегга».  Крім цих трьох головних тем, автори торкаються ще інших багатьох питань, які  дуже важливі.  Так що, це також одна із важливих книжок, яка варта уваги.

Третя  аудіокнига  має назву «Повернення. Або планування майбутнього». Автор – Анатолій Висота, відомий українець, патріот, учасник науково- практичної конференції «Буття Українців", автор багатьох публікацій у журналах «Буття Українців», і таких книжок, як  «Трипільський Дитинець» та «Красне. Красен. Красн…». Остання книжка - це  історико-філософський нарис про життя-буття мешканців села Красного, що на Київщині, від сивої давнини і аж до тепер.  Також  А. Висота переклав на українську мову книгу Арнольда Ерета «Життя на волі», в якій йдеться про здорове харчування та очищення організму. І так, про що ж мова в оповіданні «Повернення»? Вража сила переважно нашими ж руками планує нам ще пекельніше майбутнє, а ми - небайдужі українці, протистоїмо цьому... Це розповідь про молоду пару, хлопця Олексія та дівчину Ярину, про те, як вони шукали свою пару, свою зоряну половинку, як вони зустрілися та полюбилися.  Тут дуже цікаво описаний метод очищення від наслідків телегонії. Ще описано, як молоді люди спланували та втілили в життя свій родовий маєток.  Отже,  слухайте, не пожалкуєте!

Завантажити книгуАрнольд Ерет «Життя на волі» (українською мовою у перекладі Анатолія Висоти, у форматі DOC).

Ще хочу порекомендувати дві художні книжки, які не зовсім торкаються арійської теми, але їх дуже приємно слухати. Вони озвучені професіонально, на студіях, з гарною  мелодійною музикою, звуками природи, різними вставками.

Отже, перша - це  роман «Козацький оберіг». Він написаний відомим українським письменником, істориком, дослідником  Кубані, бандуристом -  Дмитром Білим. Події цього роману відбуваються у XVI сторіччі на прикордонних землях України, яка була тоді складовою частиною Великого Князівства Литовського.  Хижі ординські загони майже щороку нападали на ці землі, грабуючи мирне населення і забираючи десятки тисяч бранців у неволю. З давніх давен українські землі перебували під захистом сил таємничого Оберегу, який допомагав нашим пращурам боронити цю землю від нападників. Та чи вдасться цього разу героям книги розбудити силу Оберегу і допомогти новим рятівникам краю зміцніти і  перемогти чужинську навалу? Навіть коли їм допомагає сам легендарний козак Мамай? Це ви дізнаєтесь,  якщо прослухаєте цю книжку.

Друга книжка –  автор Сат-Ок «Земля Солоних Скель». У ній описані неймовірно захоплюючі дитячі та підліткові роки письменника та усі подробиці життя індіанських племен. Це не ті індіанці, яких ми собі уявляємо. Це люди нашого часу, нашої епохи. Сат-Ок був сином вождя індіанського племені Високого Орла і польської революціонерки Станіслави Соплатович. Це унікальна детективна історія про те, як група польських революціонерів-засланців тікають з Сибіру на американський континент, де їх, знесилених, підбирають і виходжують індіанці.


Отже, це ті аудіокниги, які я вважаю варті нашої уваги,  їх буде приємно прослухати у зручний для нас  час (після важкого дня, в дорозі, чи просто у вільний час, коли  відпочиваємо).  Так що, приємного всім прослуховування!  

Також  запрошую всіх ділитися власними враженнями і посиланнями на аудіокниги арійського спрямування, публікувати блогові статті, присвячені цій темі. Можливо, хтось знає, чи, може, знайде інший  цікавий матеріал. Будь ласка, пишіть, ми будемо тільки раді. Сайт Народний Оглядач  налаштований дуже дружньо до співпраці та спілкування з усіма бажаючими. Ми разом будемо творити нову Україну з оновленими Українцями.

Хай Буде!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Comments

Кабан Іклан's picture
0
No votes yet

Кастанеда - то сила! От тільки я трави не курю і таких грибів не їм. Виходить ця книжка для мене чиста теорія?

Богдан ДуБ's picture
0
No votes yet

виходить - залишаєтсья тільки гризти горіхи =)

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Миро Продум's picture
0
No votes yet

Так, це чиста теорія. Але вона вже зацікавила багатьох людей фактом реальності магічного світу. Кастанеда - це не інструкція для наслідування, а тема для роздумів і заохочення до творчості. 

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Михайло Харачко's picture
0
No votes yet

!Дякую! Почав вантажити "Нервову силу.."

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Петро Підкова's picture
0
No votes yet

Дякую! Чудова підбірка. Хай Буде!

Підкуємось браття, знаннями вишніми!

Кабан Іклан's picture
0
No votes yet

Перекурив наново Кастанеду. Классно, але як я давно її читав вперше!

"Смак дитинства!" (С) якась реклама

Гендельф Білий's picture
0
No votes yet

До цього списку варто добавити книжку Артура Кемпа Марш титанів Історія білої раси.

Ми не фантазуємо: ми розраховуємо! Але для того, щоб розраховувати, ми спочатку фантазували.

Еней Харалужний's picture
0
No votes yet

Де цю книгу можна купити, чи хоча б скачати?

Інформація - це те, що приховується.
Все інше - реклама.

Богдан ДуБ's picture
0
No votes yet

у мене вона в добре відформатованому .rtf файлі. ось виклав.

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Гендельф Білий's picture
0
No votes yet

Ось на цьому сйті є, правда вона в нездалій якості. Одним словом подиветесь. http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=177892&sid=d75197862be593b389d2ad536f70b593

Ми не фантазуємо: ми розраховуємо! Але для того, щоб розраховувати, ми спочатку фантазували.

Гендельф Білий's picture
0
No votes yet

Якщо хтось знає на якому сайті можна скачати книжку марш титанів в нормальній якості, без всяких ієрогліфів,прошу подати на зву цього сайту.

Ми не фантазуємо: ми розраховуємо! Але для того, щоб розраховувати, ми спочатку фантазували.

Еней Харалужний's picture
0
No votes yet

Дякую, за посилання! Книга дійсно варта уваги! Хотілось би звичайно з повною версією ознайомитися, але..., напевно треба вчити англійську :)

Інформація - це те, що приховується.
Все інше - реклама.

Арсен Дубовик's picture
0
No votes yet

Дуже хороша аудіоверсія книги
Автор: Малик Володимир
Твір: Таємний посол. Книга 1. Посол Урус-шайтана
Читає: Вiльколек Андрiй
Видавництво: Нiде Не Купиш
Год видания: 2011
Мова: Українська
Формат: mp3, 96 kbps, 44 kHz, Mono
Розмір: 434 MB
Загальна тривалість: 10:32
Озвучено з видання: 'ТАСТ-М', Київ, 'Євроекспрес', Харків, 2000 рік

Анонс
До тетралогії В. Малика «Таємний посол» увійшли романи: «Посол Урус-шайтана» (1968 р.), «Фірман султана» (1969 р.), «Чорний вершник» (1976 р.) і «Шовковий шнурок» (1977 р.)
Задум цього полотна виник у В. Малика під впливом відомої картини художника-реаліста І. Рєпіна «Запорожці пишуть листа турецькому султанові». Розглядаючи картину, письменник подумав: художник зобразив на полотні лише мить з життя цих мужніх захисників своєї землі. Якщо ж написати роман, то можна показати як вони жили, сіяли й збирали хліб, займались ремеслами, кохали, воювали зі своїми ворогами, страждали в неволі, гинули у війнах.
В романі зображена героiчна боротьба українського i росiйського народiв проти турецько-татарських поневолювачів у другїй половинї XXVII столїття. У центрї твору трудовї люди рїзних нацїональностей, яки обеднавшись перемагають ворога.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Андрій Ясун's picture
0
No votes yet

Читав разів зо п'ять і можу ще прочитати пару разів із задоволенням. Але завжди героїчна боротьба російського народу у другій половині "27-го століття" здавалася мені невеличким політичним відхиленням, для того, щоб роман "Чорний вершник" взагалі побачив світ. І якщо бути справедливим, то боротьба болгарського народу висвітлена набагато більше, а поняття "російський народ" навіть не існувало, як і донські козаки.

Si vis pacem, para bellum

Арсен Дубовик's picture
0
No votes yet

Як залити на сайт? Чи лише подавати посилання?

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Еней Харалужний's picture
0
No votes yet

Якщо вона вже є залита на якомусь із сайтій (наприклад "Гуртом"), то доцільно давати просто посилання.

Інформація - це те, що приховується.
Все інше - реклама.

Арсен Дубовик's picture
0
No votes yet

Тетралогія В. Малика «Таємний посол»

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)