Олена Каганець's picture
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Hits: 0

Негайний вихід України зі складу ВООЗ – підтримуємо петицію до Кабінету міністрів України

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Роздута, неповоротка бюрократична структура ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров'я), створена з метою координації спільної роботи різних країн світу в галузі охорони здоров'я, давно вже змінила свою мету – «досягнення всіма народами можливо вищого рівня здоров'я».

Вона абсолютно не справляється з цим завданням. Замість цього, отримуючи гроші від України та інших держав-членів, вона нав'язує їм інтереси «ЛГБТ» і секс-освіту, підтримує антисімейні ідеології та просуває аборти у всіх країнах світу. З організації, покликаної допомагати лікарям усього світу краще піклуватися про наше здоров'я, вона перетворюється у всесвітню машину деструктивної пропаганди, пожирає наші ресурси, йдеться у Петиції на сайті Кабінету міністрів України.

ЇЇ опублікувала Шаламова Єлизавета Станіславівна. Дата початку збору підписів: 28 серпня 2021 р. До кінця збору підписів залишилось 60 днів

Чому Україна повинна вийти з ВООЗ?

Ось чим зараз займається ВООЗ по всьому світу замість реальної турботи про здоров'я людей:
ВООЗ підтримує радикальну ЛГБТ-ідеологію і нав'язує її всьому світу через свої стандарти. Такі, як нова редакція Міжнародної класифікації хвороб - МКХ-11, яка оголосила «нормою» транссексуалізм і допомагає нормалізувати та виправдати педофілію.

Підтримує розбещення дітей програмами радикальної секс-освіти, в якої дітей вчать «нормальності» гомосексуалізму та зміни статі, а також «знайомлять» і з мастурбацією в 4 роки й раніше, ризикуючи їх фізичним і моральним здоров'ям.

Замість реального захисту здоров'я жінок і дітей, витрачає величезні гроші на скорочення населення, нав'язуючи всім країнам аборти у співпраці зі світовим абортивним лобі.
Замість реальної охорони здоров'я жінок, займається боротьбою з «сімейним насильством» в інтересах світового феміністського лобі, що намагається перекроїти «під себе» закони всіх країн.

Підтримує легалізацію проституції та наркотиків... і цей список не вичерпний. І, як ніби цього мало... є і нова серйозна небезпека. Вона перетворилася в неповоротну бюрократичну машину. Маючи у своєму розпорядженні величезні ресурси, вона витрачає їх вкрай не ефективно.
На адресу ВООЗ звучали досить переконливі звинувачення в корупції – наприклад, в оголошенні фальшивої епідемії в інтересах «великої фарми» під час спалаху «свинячого грипу». Судячи з усього, це рішення спиралося на проплачених фармкомпаніями експертів.
Дивні й суперечливі заяви не раз виходили від ВООЗ та в ході Коронавірусної кризи.
Україна та інші незалежні держави втрачають контроль над ВООЗ.
Подивіться на офіційні дані про фінансування ВООЗ і судіть самі.
Кошти Фонду Білла і Мелінди Гейтс, провідного світового вакцино-фармацевтичного лобіста, і створеного ними вакцинного альянсу GAVI в сукупності склали у 2018-2019 фінансовому році 18,75% бюджету ВООЗ.
Майже п'ята частина бюджету ВООЗ знаходиться в руках приватних лобістів, які переслідують власні інтереси.
І це помітно більше найбільшого державного вкладу в фінанси ВООЗ в тому році – американського (всього 15,15%). Для порівняння – частка України в бюджеті ВООЗ в тому ж році склала всього 0,0570%.

Як ви думаєте, чиї інтереси обслуговує ВООЗ? Чи буде вона діяти в інтересах України та інших незалежних держав?
Глобалісти хочуть серйозно розширити владу і вплив ВООЗ у всьому світі, підриваючи незалежність суверенних держав – і це прямо стосується України!
Вони вибрали зручний привід – необхідність всесвітньої «боротьби з пандеміями». Глава ВООЗ Тедрос Гебрейесус нещодавно заявив, що необхідно розробити з цією метою нову міжнародну угоду «про забезпечення готовності й вжиття заходів реагування у зв'язку з пандеміями». Вона, зокрема, повинна розширити фінансування ВООЗ і зробити його «більш гнучким».
На сайті Європейської Ради пояснюється, що цей договір покликаний буде створити «більш міцну міжнародну систему охорони здоров'я з ВООЗ в якості координуючого органа з питань глобальної охорони здоров'я».
Це означає, що планується розширити владу, можливості та вплив ВООЗ шляхом приниження прав і незалежності України та інших держав.
А ми добре знаємо, що руйнування суверенітету національних держав і перехоплення влади у всьому світі міжнародними структурами, які народ не контролює, – частина руйнівних задумів глобалістів, таких як американський мільярдер Джордж Сорос.
Вони діють швидко. Заклик гендиректора ВООЗ негайно підхопили «світові лідери» – керівники Євросоюзу і таких країн, як Великобританія, Німеччина, Франція, Норвегія, Нідерланди, Росія.
Ви думаєте, вони будуть поважати суверенітет України? Вже прийнято рішення, що 29 листопада – 1 грудня на спеціальній сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я будуть обговорювати корисність цього нового договору, що загрожує нашому суверенітету і національній безпеці. І ми не повинні допустити, щоб Україна його прийняла!
Досить! Нам давно пора попрощатися з ВООЗ і не брати участь у всьому цьому. Все залежить саме від нас з вами! Більшість політиків занадто боязкі й бояться робити рішучі кроки. Тільки почувши голос народу – наш голос – вони змушені будуть почати рухатися в правильному напрямку, боячись невдоволення людей.
Тому не будемо зволікати й почнемо діяти!
Прямо зараз підпишіть і розповсюдьте петицію до президента В. О. Зеленського, яка закликає до якнайшвидшого виходу України з ВООЗ!
Україна, як і будь-яка інша суверенна держава, має право вийти з ВООЗ. Це не суперечить нашій Конституції, законодавству і нормам міжнародного права. 
Більш того, ми вже виходили зі складу ВООЗ раніше!
У 1949 році, в роки правління Сталіна СРСР, Білоруська та Українська РСР вийшли зі складу ВООЗ, повернувшись туди лише у 1992 році! Наслідуючи наш приклад, в 1949-1950 рр. з організації вийшли Албанія, Болгарія, Чехословаччина, Угорщина, Польща та Румунія – цей результат був викликаний невдоволенням проамериканською політикою ВООЗ.
Представник СРСР, заступник міністра охорони здоров'я Микола Виноградов написав тоді ВООЗ, що ми «не задоволені роботою ВООЗ»:
«Завдання, пов'язані з міжнародними заходами щодо попередження та контролю захворювань і поширенню медичних наукових досягнень не виконуються Організацією задовільно. Водночас підтримку роздутих адміністративних структур Організації передбачає витрати, нести які занадто важко для держав-членів. Все це показує, що напрямок, який прийняла діяльність Організації, не відповідає завданням, поставленим перед нею».
Прийшла пора послідувати цьому історичному прикладу! Ми нічого не втратимо від виходу з ВООЗ.
Сьогодні чиновники від охорони здоров'я замість реальної роботи нерідко просто копіюють рекомендації та вказівки ВООЗ. І, з огляду на її хвору політику, це серйозно загрожує нашому суспільству.
Українська охорона здоров'я буде краще і здоровіше без впливу безглуздої міжнародної бюрократії. Українська медицина повинна піклуватися про здоров'я українців, а не про сумнівні думки й ради міжнародних «експертів».
ДІЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ: Підпишіть і розповсюдьте петицію, що вимагає якнайшвидшого виходу України з ВООЗ!
Дякую вам за підтримку!
Додаткова інформація:
Бюджет і джерела фінансування ВООЗ у 2018-2019 роках (ВООЗ, англійською мовою)
Транссексуалізм і педофілія вже не патологія? Нові норми психіатрії 
Трансгендерність виключили з всесвітнього списку психічних розладів 
ВООЗ просуває аборти на гроші, призначені для боротьби з коронавірусом
Лідери 25 країн, ВООЗ та ЄС хочуть створити міжнародний договір про співпрацю на випадок пандемії 
«Світу потрібний глобальний договір по боротьбі з пандеміями» 
ООН і Всесвітня організація охорони здоров'я закликають до декриміналізації наркотиків 
Всесвітня організація охорони здоров'я хоче легалізувати секс-роботу і наркотики 
Міжнародний договір про запобігання пандемій і готовності до них
 

Наші інтереси: 

Цікава ідея. Для прикладу: за президенства Дональда Трампа США вийшли з ВООЗ. Розуміти, що ВООЗ – головний промоутер вакцинації. Минулого року ВООЗ оголосила недовіру до вакцинації однією з головних загроз людству. Тому що це – гроші! Ми не знаємо точно скільки, але здогадуємося, що Бігфарма платить ВООЗ за сприяння та просування вакцинації.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Comments

Сергій Білецький's picture

не знаю хто така шаламова та ін.довіряю Церкві.РаДіє

Микола Стригунов's picture

До речі, зі смартфонів доступний дуже обмежений набір інструментів для пошуку потрібних петицій. Тому, посилання на потрібні петиції варто робити помітнішими.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Валерій Зміївський's picture

petition.kmu.gov.ua - Електронні петиції до Кабінету Міністрів України

Петицію підтримую, бо це важливо...

cBіт Розумний's picture

Думаю, до президента петиції не доходять. Сидить якийсь клерк в канцелярії і строчить відписки...

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"